Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2020, 22:22

Outriders - gameplay oraz nowe szczegóły dotyczące gry

Twórcy polskiego Outriders podzielili się dzisiaj z graczami nowymi informacjami na temat nadchodzącej produkcji. Po raz pierwszy zobaczyliśmy gameplay z gry, a także dowiedzieliśmy się nieco więcej o świecie oraz filarach rozgrywki.

Wreszcie mamy okazję zobaczyć polskie Outriders w akcji. - Outriders - gameplay oraz nowe szczegóły dotyczące gry - wiadomość - 2020-02-14
Wreszcie mamy okazję zobaczyć polskie Outriders w akcji.
ROZGRYWKA W OUTRIDERS W SKRÓCIE:
  • Outriders to TPS z elementami gry RPG;
  • rozgrywka została stworzona z myślą o kooperacji, ale można się w niej również bawić w pojedynkę;
  • gracze wcielą się w tytułowych Outriderów, którzy walczą o przetrwanie na obcej planecie;
  • żołnierze będą mieli dostęp do wielu rodzajów broni czy też pojazdów (tymi drugimi nie będzie można jednak samemu sterować).

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun gry Outriders, czyli kooperacyjnej strzelanki TPP, nad którą pracuje polskie studio People Can Fly. Dzisiaj natomiast możemy po raz pierwszy spojrzeć na filary rozgrywki tej produkcji oraz dowiedzieć się o niej znacznie więcej niż dotychczas. Dzięki zaprezentowanym materiałom jesteśmy w stanie również bliżej przyjrzeć się światu stworzonemu na potrzeby Outriders. Warto nadmienić, że w sieci znajdziecie także masę dodatkowych materiałów z rozgrywki zaprezentowanych przez popularniejszych youtuberów (np. ten tutaj). Poniżej natomiast możecie rzucić okiem na oficjalną prezentację gry. Zajrzyjcie tutaj, jeśli chcecie poznać nasze wrażenia z przedpremierowego pokazu Outriders.

Na początek przypomnijmy to, co wiedzieliśmy już wcześniej o grze. Będzie to TPS z elementami gry RPG przygotowany z myślą o zabawie w towarzystwie maksymalnie dwóch dodatkowych graczy. Jednakże zróżnicowany świat oraz rozbudowana fabuła mają zapewnić wystarczająco rozrywki nawet tym, którzy preferują granie w pojedynkę.

W Outriders wcielimy się w tytułowych żołnierzy, którzy wyruszyli na niezbadaną dotąd planetę, aby rozpocząć na niej nowe życie. Tam jednak tajemnicza anomalia nie pozwala im się osiedlić i zmusza do ponownej hibernacji. Po przebudzeniu się bohaterowie orientują się, że zyskali nadludzkie moce i stawiają sobie za cel znalezienie przyczyny dziwnych zjawisk na planecie. Gracze będą mogli dostosowywać swoje bronie, pojazdy oraz wygląd bohaterów na wiele różnych sposobów. Pojawi się również możliwość wyboru zróżnicowanych klas postaci.

Outriders trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X. Tytuł będzie miał premierę pod koniec 2020 roku. Wiemy już, że w grze dostępna będzie pełna polska lokalizacja, tj. dubbing oraz napisy. Obecnie na platformie Valve można złożyć zamówienie przedpremierowe na wersję Deluxe Edition, która zawiera dodatki składające się na Hell’s Rangers Content Pack (czyli sprzęt Hell’s Rangers, 11 unikalnych broni, a także modyfikacje i naklejki na pojazdy). Wyceniono ją na 249,28 zł (z uwzględnieniem 18-procentowej zniżki).