Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2020, 12:11

autor: Aquma

Darmowy mod do Microsoft Flight Simulator dodaje misje i tryb kariery

Gra Microsoft Flight Simulator otrzymała darmową modyfikację NeoFly, która wprowadza misje oraz tryby kariery, umożliwiające wcielenie się w pilota będącego wolnym strzelcem.

Microsoft Flight Simulator – ambitny symulator lotniczy od Asobo Studio – otrzymał darmową modyfikację NeoFly, która dodaje do gry szereg nowych misji oraz aż dwa tryby kariery (normalny oraz sandboksowy). Mod pozwala wcielić się w wolnego strzelca, który wykonuje różnorakie zlecenia dla firmy NeoFly. Modyfikacja jest obecnie w fazie beta-testów, ale jej twórcy umożliwili pobranie wczesnej wersji.

Gracze, którzy zdecydują się na wypróbowanie moda otrzymają dostęp do dziesięciu misji. Osiem z nich należy do typu „bush” – opierają się na przewożeniu ładunków (normalnych, delikatnych oraz ekspresowych) i pasażerów (w tym tzw. VIP-ów). Mamy też zadania wymagające reagowania na nagłe sytuacje (np. transportowanie lekarza). Kolejne dwie misje należą do kategorii „hauler” i są związane z liniami lotniczymi oraz transportami humanitarnymi.

Modyfikacja umożliwia również wynajmowanie pilotów, którzy będą latali naszymi samolotami oraz pozwala kupować, sprzedawać i naprawiać maszyny. Ciekawie zapowiada się również system Live Emergencies, wykorzystujący prawdziwe wydarzenia w pobliżu miejsc, w których się znajdujemy do generowania opartych o nie misji.

  1. Recenzja gry Microsoft Flight Simulator 2020 – największy sandbox w historii
  2. Flight Simulator 2020 – niezwykłe detale, o których nie mieliście pojęcia
  3. Microsoft Flight Simulator – poradnik
  4. Microsoft Flight Simulator – strona oficjalna