Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2018, 10:06

Darksiders 3 - wyciekła data premiery?

Wydaje się, że dzięki nadgorliwości obsługi serwisu Microsoft Store poznaliśmy termin premiery gry Darksiders III. Według tych informacji produkcja ukaże się pod koniec listopada.

Gra będzie pokazywana podczas tegorocznego gamescomu. - Darksiders III - wyciekła data premiery? - wiadomość - 2018-07-08
Gra będzie pokazywana podczas tegorocznego gamescomu.
DARKSIDERS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gunfire Games
  2. Wydawca: THQ Nordic
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

Całkiem możliwe, że właśnie poznaliśmy datę premiery Darksiders III, czyli kontynuacji popularnego cyklu przygodowych gier akcji. W serwisie dystrybucji cyfrowej Microsoft Store, na profilu poświęconym wersji tej produkcji na Xboksa One, pojawiła się informacja, że ukaże się ona 27 listopada tego roku. Przypomnijmy, że tytuł zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Oczywiście, pewność uzyskamy dopiero po oficjalnym ujawnieniu terminu premiery przez wydawcę, czyli firmę THQ Nordic. Data podana w Microsoft Store może być wynikiem błędu. Warto jednak przypomnieć, że kilka dni temu dokładnie z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, kiedy na rynku zadebiutuje Shenmue I & II i informacje te znalazły pokrycie w rzeczywistości. Liczymy więc, że w przypadku Darksiders III będzie tak samo.

Potwierdzenie listopadowego terminu premiery bez wątpienia uspokoiłoby fanów cyklu, a ostatnio mieli oni powody do lekkiego niepokoju. Darksiders III zapowiedziano ponad rok temu i początkowo w miarę regularnie otrzymywaliśmy nowe informacje i materiały z projektu. W tym roku autorzy nabrali jednak wody w usta. Co gorsza, wbrew nadziejom miłośników serii, produkcja nie pojawiła się na targach E3.

THQ Nordic zapowiedziało, że Darksiders III pokazywane będzie podczas tegorocznej edycji imprezy gamescom, która odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia. Wtedy powinniśmy otrzymać obszerne zapisy rozgrywki i nie zdziwilibyśmy się, gdyby wydawca wybrał te targi na miejsce oficjalnego ogłoszenia daty premiery.

  1. Oficjalna strona gry