Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2018, 11:25

autor: Góral

Darksiders 3 i Biomutant nie pojawią się na E3

Firma THQ Nordic poinformowała, że nie pojawi się na targach E3. W związku z tym w czerwcu nie doczekamy się nowych pokazów takich gier jak Darksiders III i Biomutant.

W dniach 14 czerwca – 15 lipca w Rosji odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018, podczas których o tytuł najlepszej drużyny zmierzą się 32 reprezentacje krajów, w tym i Polska. Co to ma do gier wideo? Oprócz tego, że część z nas zrezygnuje tymczasowo z grania na rzecz oglądania kolejnych spotkań, to dodatkowo okazało się, że jeden z wydawców postanowił sobie odpuścić targi E3 (12-14 czerwca), by nie przegapić początku zmagań piłkarzy. Na taki ruch zdecydowała się firma THQ Nordic. Oznacza to mniej więcej tyle, że na amerykańskiej imprezie nie zobaczymy kilku ciekawie zapowiadających się produkcji, w tym slashera Darksiders III, RPG akcji Biomutant, survivalu Fade to Silence i wyścigowego Wreckfest.

Darksiders III – Furia nie jedzie do USA, bo będzie oglądać mecze. - Darksiders 3 i Biomutant nie pojawią się na E3 - wiadomość - 2018-04-15
Darksiders III – Furia nie jedzie do USA, bo będzie oglądać mecze.

Co się odwlecze, to nie uciecze i THQ Nordic zabierze swoje projekty na kolejną dużą imprezę – gamescom 2018 (21-25 sierpnia) w Niemczech. Ponadto firma pojawi się we wrześniu na PAX West w Seattle. Poza tym, umówmy się, Fade to Silence i Wreckfest można sprawdzić w każdej chwili, gdyż oba projekty znajdują się w Steam Early Access. Natomiast Darksiders III i Biomutanta widzieliśmy w akcji parę razy, więc wiemy mniej więcej, czego się spodziewać. Dodatkowo na E3 pojawi się szereg innych firm – od Bethesdy, przez Sony, na Ubisofcie kończąc. Z pewnością będzie co oglądać i bez gier THQ Nordic.