Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2011, 10:59

Czym jest Star Wars: The Old Republic?

W Star Wars: The Old Republic, najlepszej grze MMO o Gwiezdnych Wojnach, czekają na was niesamowite przygody. Poznaj zarys fabularny produkcji studia BioWare i sprawdź, jakie atrakcje skrywa gra twórców takich hitów jak Mass Effect i Dragon Age.

Czym jest Star Wars: The Old Republic? - ilustracja #1

Czym jest Star Wars: The Old Republic?

Star Wars: The Old Republic:
  • Deweloper : BioWare
  • Wydawcy: Electronic Arts, LucasArts
  • Data premiery: 20 grudnia 2011
  • Typ gry: MMORPG z subskrypcją

Czeka na ciebie epicka przygoda!

Zagraj w Star Wars: The Old Republic i zostań bohaterem własnej sagi Gwiezdne Wojny w tej niezwykłej, fabularnej grze MMO od BioWare i LucasArts. Odkryj czasy na tysiące lat przed pojawieniem się Dartha Vadera, gdy Galaktyka jest podzielona wojną między Republiką Galaktyczną a Imperium Sith.

Republika przez tysiące pokoleń stała na straży pokoju w Galaktyce, zmagając się z wieloma zagrożeniami. Największym z nich było zdecydowanie mroczne Imperium Sith. Dzięki staraniom zakonu Jedi, Republika wyszła z tego strasznego starcia zwycięsko, a Sithowie zostali uznani za wymarłych. Mimo tego Rycerze Jedi czuwali przez cały czas nad planetą Korriban, ojczyzną Sithów.

Mimo tych starań Imperium Sith powróciło ze zdwojoną siłą, zaskakując obrońców Republiki. Przez kolejne lata wiele światów upadło pod naporem siły Imperium, a wierni Republice wojownicy zostali zmuszeni do obrony zaatakowanej znienacka planety Alderaan. Propozycja rozmów pokojowych wysunięta przez Sithów była zaskakująca, choć oczywiście podejrzewano podstęp. W związku z tym większość sił zakonu Jedi zostało oddelegowanych na Alderaan w ramach ochrony. W tym samym czasie pozostawiona w zasadzie bez środków do obrony stolica Coruscant znalazła się pod okupacją Imperium, co wymusiło na Republice zmianę stanowiska podczas negocjacji na Alderaan – przedstawiciele Republiki podpisali upokarzający traktat, który oficjalnie zakończył wojnę. Minęło kilka lat, a napięcie między stronami nie słabnie. Wszyscy oczekują wybuchu kolejnego konfliktu...

Czym jest Star Wars: The Old Republic? - ilustracja #2

 

Zostań Jedi w najlepszej grze MMO o Gwiezdnych Wojnach

Zostań Jedi, Sithem lub inną klasyczną postacią ze świata Gwiezdnych Wojen i podejmuj decyzje, które wpłyną na twoją własną opowieść i określą twoją drogę po Jasnej lub Ciemnej Stronie Mocy. Podczas podróży zawrzesz przyjaźnie z odważnymi towarzyszami, którzy będą walczyć po twojej stronie lub zdradzą cię, jeśli ich do tego sprowokujesz. Razem będziecie zmagać się z wrogami podczas dynamicznych starć i stworzycie zespoły z innymi graczami, by poradzić sobie z niesamowitymi wyzwaniami.

The Old Republic to rozbudowane i obszerne MMORPG umieszczone w słynnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra bazuje na systemie subskrypcji i może pochwalić się wieloma cechami nieobecnymi w innych produkcjach. Przede wszystkim dzieło stworzone przez studio BioWare zawiera pełny dubbing po angielsku – każda z napotkanych postaci ma coś do powiedzenia. W grze pojawiają się także rozbudowane dialogi, które składają się na wielowątkową i solidną fabułę. Autorzy zastosowali także unikatowy „system faz”, dzięki którym poszczególne klasy postaci przeżywają zupełnie inne przygody. Zabawa na wiele godzin jest więc gwarantowana!

Dołącz do nas. Twoja własna saga rozpoczyna się w Star Wars: The Old Republic.