Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2020, 18:33

Cyberpunk 2077 - zobacz „Pocztówki z Night City”

Podczas dzisiejszego pokazu 3 odcinka Night City Wire, czyli cyklu poświęconego Cyberpunkowi 2077, zaprezentowano materiał przybliżający nam poszczególne dzielnice Night City.

Cyberpunk 2077 - zobacz „Pocztówki z Night City” - ilustracja #1
CD Projekt RED przygotował dla nas spacer po Night City.

W czasie dzisiejszego pokazu Night City Wire zaprezentowano nowe materiały związane z Cyberpunkiem 2077. Wśród nich znalazł się film przybliżający nam wygląd poszczególnych dzielnic Night City. Na materiale widzimy między innymi przemysłowe obszary, pustkowia otaczające metropolię oraz kluby nocne. Dowiedzieliśmy się także, że twórcy dołożyli starań, aby miasto było jak najbardziej żywe i interesujące dla graczy.

Cyberpunk 2077 to RPG akcji osadzone w Night City - metropolii znajdującej się na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Premiera tytułu została zaplanowana na 19 listopada na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej