Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2020, 18:26

Cyberpunk 2077 - pokaz pojazdów z Night City. Keanu Reeves i motocykle Arch

Właśnie poznaliśmy bliżej kilka klas oraz modeli pojazdów, które dostępne będą w grze Cyberpunk 2077. Deweloperzy opowiedzieli również o kulisach ich tworzenia, a Keanu Reeves przedstawił graczom jeden z motocykli Arch.

W ramach dzisiejszego odcinka Night City Wire poznaliśmy bliżej kilka klas oraz modeli pojazdów, które przyjdzie nam prowadzić w Cyberpunku 2077. Dowiedzieliśmy się, że w grze zasiądziemy za kierownicą zarówno budżetowych i ekonomicznych samochodów, jak i sportowych wozów świetnie nadających się do wyścigów czy ucieczek. Nie zabraknie także możliwości prowadzenia potężnych ciężarówek, biznesowych limuzyn oraz motocykli, a to tylko niewielka część tego, czym będą mogli podróżować mieszkańcy Night City. Z poniższych materiałów możecie dowiedzieć się nieco więcej na temat ukazanych dziś pojazdów.

Deweloperzy pokrótce opowiedzieli o tym, w jaki sposób pracowano nad „ożywieniem” pojazdów, tak aby gracze mieli poczucie, że obcują z prawdziwymi (często bardzo potężnymi) wozami. Dowiedzieliśmy się, że dźwięki samochodów nagrywane były za pomocą rzeczywistych maszyn (użyto do tego ponad 40 pojazdów), co znacznie zwiększa ich realizm w grze, a także postarano się, aby wnętrza nie stroniły od futurystycznych detali i szczegółowego wyposażenia. Oprócz fikcyjnych modeli w Cyberpunku 2077 pojawi się również prawdziwy samochód - Porsche 911 Turbo (930) z 1977 roku.

W ramach Night City Wire mogliśmy również zobaczyć materiał wideo, w którym aktor Keanu Reeves oraz Gard Hollinger (dwaj założyciele marki motocykli Arch) przedstawili przebieg prac nad wdrożeniem ich jednośladowców do Cyberpunka 2077.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S. Gra osiągnęła niedawno złoty status, zatem data premiery nie jest zagrożona.