Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2012, 19:30

autor: Ender

Crysis 3 – 19-minutowy trailer trybu singleplayer

Studio Crytek opublikowało 19-minutowy trailer kampanii singleplayer w grze Crysis 3. Na filmie zobaczymy fragmenty rozgrywki prezentujące „skryty” oraz „agresywny” model rozwiązywania problemów i eliminacji przeciwników.

Studio Crytek zaprezentowało nowy zwiastun gry Crysis 3, ukazujący 19-minutowy fragment rozgrywki z kampanii singleplayer. Co ciekawe, trailer jest interaktywny i na samym początku pozwala graczom wybrać jeden z dwóch sposobów działania bohatera. Pierwsza opcja pozwoli nam przekonać się jak będzie wyglądała zabawa gdy zdecydujemy się na cichą eliminację przeciwników, którą znacząco ułatwi możliwość włączenia optycznego kamuflażu pancerza. Druga przedstawi nam w działaniu bardziej otwartą i agresywną taktykę, opartą na pełnym wykorzystaniu dostępnego arsenału.

Warto zaznaczyć, że zaprezentowany materiał pochodzi z bardzo wczesnej wersji tytułu, ale mimo to wizualnie gameplay prezentuje się bardzo dobrze (film dostępny jest także w rozdzielczościach HD). Przypomnijmy, że produkcję napędza silnik CryEngine 3, który według autorów, w przypadku wersji pecetowej, został poważnie zmodyfikowany i poprawiony. Oczywiście nie samą grafiką człowiek żyje. Jakiś czas temu deweloper zapowiedział, że poza zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, gracze powinni spodziewać się równie widowiskowej fabuły, która odpowiedzi na wiele pytań i zagadek pojawiających się w poprzednich odsłonach gry.

Crysis 3 zadebiutuje w lutym 2013 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że gra zawita także na konsolę WiiU. Producent gry, Mike Read, zdradził, że Crytek współpracuje z Nintendo i przygląda się możliwości wydania wydania trzeciego Crysisa na nowej konsoli. Tym samym Read zaprzeczył słowom dyrektora kreatywnego dewelopera, który w kwietniu zapewniał, że nie ma nawet najmniejszej szansy na to, by tytuł trafił na następce Wii.

  1. Oficjalna strona serii Crysis