Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 grudnia 2020, 15:30

autor: AlexB

Cristiano Ronaldo pojawi się jako cyberpunkowa postać w grze battle royale

Cristiano Ronaldo stał się twarzą mobilnej gry battle royale noszącej tytuł Garena Free Fire. Wystąpił on w reklamie produkcji, a dodatkowo jego aparycją może pochwalić się jeden z bohaterów, który wkrótce się w niej pojawi.

Różnego rodzaju celebryci reklamujący gry mobilne nie są niczym specjalnie nowym. Wystarczy wspomnieć chociażby Coin Master, które w tym roku zachwalały jedna z sióstr Kardashian i Jennifer Lopez. Podobną strategię postanowiła obrać firma Garena przy promocji Garena Free Fire – sieciowej produkcji opartej o tryb battle royale. Jej przedstawiciele zatrudnili Cristiano Ronaldo – piłkarza Juventusu Turyn i kapitana reprezentacji Portugalii – by ten został twarzą ich tytułu. Co istotne, jego rola nie ograniczyła się wyłącznie do udziału w reklamie, którą możecie obejrzeć poniżej. 19 grudnia pojawi się on także w samej grze w ramach tzw. Operation Chrono. Jego aparycją będzie mogła pochwalić się cyberpunkowa postać o imieniu Chrono.

Cytując słowa Ronaldo na temat nawiązanej z firmą Garena współpracy (via Eurogamer):

To wspaniałe uczucie mieć nie tylko postać we Free Fire wzorowaną na mnie, ale również całe uniwersum zbudowane wokół niej. Zespół Garena włożył mnóstwo pracy w przygotowanie nowych funkcji i elementów będących częścią Operation Chrono. Mam nadzieję, że gracze Free Fire na całym świecie są tak samo podekscytowani, jak ja?

Pozostaje tylko pytanie, czy zaangażowanie Cristiano Ronaldo okaże się strzałem w dziesiątkę i rozpoznawalność Garena Free Fire na świecie wzrośnie, czy też Garena będzie żałowała tej inwestycji? Odpowiedź na to pytanie włodarze firmy powinni poznać w najbliższych miesiącach.

  1. Garena Free Fire w sklepie Google Play
  2. Garena Free Fire w App Store