Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2020, 15:25

Aktualizacja do The Sims 4 rozwiązuje problemy męskich ciąż

Ostatnia aktualizacja The Sims 4 wprowadza do gry wiele zmian. Po jej instalacji zobaczymy nowe menu główne oraz pożegnamy się z wieloma błędami, powodującymi ciąże wśród mężczyzn rozmawiających przez telefon oraz zmuszającymi wampiry do kompulsywnego ogrzewania się przy kominku.

Jak już dzisiaj wspominaliśmy, do The Sims 4 trafiły nowe opcje modyfikacji. Nie jest to jednak jedyna zmiana, która zawitała do gry wraz z wczorajszą aktualizacją. Po raz kolejny zmieniony został układ głównego menu, a wiele absurdalnych błędów zostało usuniętych.

Po uruchomieniu The Sims 4 po ostatniej aktualizacji można doświadczyć niemałego szoku. Ukaże się nam bowiem całkiem nowe menu główne. Całość podzielono na dwie osobne podstrony. W zakładce „główna” zamieszczone zostały informacje o najnowszych wydarzeniach powiązanych z produkcją (np. promocjami czy aktualizacjami). W „pakietach” można zobaczyć wszystkie rozszerzenia, które trafiły do gry, wraz z wyróżnieniem tych przez nas posiadanych. Same ikonki symbolizujące poszczególne DLC zastąpiono natomiast okładkami.

Oczywiście, jak to ma do siebie seria The Sims, nie zabrakło także wielu dość wyjątkowych błędów, które zostały naprawione w patchu. Od teraz simy nieposiadające zdolności wędkarstwa oraz niełowiące w danym momencie ryb przestaną losowo identyfikować nowe gatunki i dostawać o tym powiadomienia. Na wampiry za to przestanie wpływać temperatura, co zniweluje problem kompulsywnego ogrzewania się przy kominku.

Jeśli macie dodatek Spotkajmy się, to już nie musicie się obawiać, że mężczyźni będą zachodzić w ciążę po odebraniu telefonów od NPC. Nie musicie więc dalej unikać połączeń przychodzących do Waszych simów. Zostając przy tych tematach – w DLC Zostań gwiazdą wyeliminowano za to błąd sprawiający, że sejf znika w tajemniczych okolicznościach po tym, jak postacie wykonują bara-bara w stosie znajdujących się wewnątrz pieniędzy.

Wraz z ostatnią aktualizacją usunięto błąd występujący w dodatku Cztery pory roku, który sprawiał, że simy mogły brać prysznic w padającym deszczu.

Jak widać patch ten uwolni graczy od wielu dziwnych problemów, na które mogli natrafić w czasie przygody. Wprowadza także rozbudowane opcje modyfikacji. Z drugiej jednak strony implementuje on nowe menu, które nie musi spodobać się wszystkim graczom.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna