Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2018, 19:18

autor: Entelarmer

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z nową datą premiery na PC, XOne i Switcha

Firma Activision poinformowała o zmianie terminu premiery Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC, XOne i Switcha. Zamiast jednak raczyć nas opóźnieniem, wydawca postanowił pobawić się czasem i przyśpieszyć debiut. W efekcie odświeżona trylogia platformówek ukaże się 29 czerwca.

Od dwóch miesięcy wiemy o pierwszej wizycie Crasha Bandicoota na pecetach, która nastąpi 10 lipca, jednocześnie z premierą na konsolach Xbox One i Nintendo Switch. Przynajmniej tak podawano w marcu, dziś bowiem firma Activision poinformowała o przesunięciu premiery Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Nie, nie chodzi o opóźnienie, a wręcz przeciwnie. Odświeżona trylogia z kultowym torbaczem zadebiutuje 29 czerwca. Jak się okazuje (a przynajmniej jak stwierdzono w opisie nowego zwiastuna, który zamieściliśmy poniżej), jest to prezent od Crasha, który po pokonaniu mistrza czasu N. Tropy’ego miał przygotować dla fanów „dar czasu”.

Zremasterowana trylogia z jamrajem w roli głównej zawitała rok temu na PlayStation 4 i została ciepło przyjęta przez recenzentów. Ekipa Vicarious Vision zdołała zachować magię oryginalnych wydań przy gruntownym odświeżeniu strony technicznej gier (w tym oprawy audiowizualnej), co przełożyło się na wysokie oceny (u nas 8/10) oraz bardzo dobrą sprzedaż. O tym, jak bardzo udany był powrót Crasha, świadczy także stosunkowo niedawna zapowiedź kolejnej platformowej trylogii znanej z pierwszego PlayStation w postaci Spyro Reignited Trilogy. Jedyne wątpliwości dotyczą wydania PC. Poznaliśmy już wymagania sprzętowe wersji Steam oraz dowiedzieliśmy się, że możliwe będzie sterowanie przy pomocy klawiatury i myszki. Wciąż jednak nie wiemy, czy gra będzie działać w więcej niż 30 klatkach na sekundę.

Zabawy z czasem są niebezpieczne, ale szybsza premiera jest warta ryzyka. - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z nową datą premiery - wiadomość - 2018-05-10
Zabawy z czasem są niebezpieczne, ale szybsza premiera jest warta ryzyka.