Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2012, 10:33

autor: luckie

Counter-Strike: Global Offensive za 30 złotych na Steamie i weekend z grą za darmo

Podczas tego weekendu posiadacze konta na Steamie mogą za darmo grać w Counter-Strike: Global Offensive. Zabawa potrwa do godziny 22:00 w niedzielę, a w międzyczasie da się kupić grę za około 30 złotych.

Counter-Strike: Global Offensive za ok. 30 złotych, plus zupełnie bezpłatnie w ten weekend - 2012-11-02
Counter-Strike: Global Offensive za ok. 30 złotych, plus zupełnie bezpłatnie w ten weekend

Jeśli wahaliście się dotąd nad kupnem Counter-Strike: Global Offensive, w ten weekend możecie rozwiać wszelkie swe wątpliwości na temat nowego CS-a. Już teraz posiadacze aktywnego konta Steam mogą ściągać i grać w odświeżoną wersję tej popularnej strzelaniny drużynowej za darmo. Bezpłatnym dostępem do gry będziemy się cieszyć do godziny 22:00 w niedzielę 4 listopada.

Ponadto do godziny 19:00 w poniedziałek cena pecetowej wersji Counter-Strike: Global Offensive została obniżona o 33 procent. Kupując grę w ten weekend zapłacimy 7,34 euro, czyli jakieś 30 złotych, zamiast 10,99 euro. Szczegóły oferty znajdziecie pod tym adresem.

Counter-Strike: Global Offensive to remake drużynowej strzelanki FPP stanowiącej podwaliny e-sportu. Pierwszy Counter-Strike wydany w 2000 roku zdążył się już zestarzeć, dlatego studio Valve postanowiło odświeżyć starą formułę i wypuścić grę w nowych szatach. Tytuł stawia naprzeciw siebie dwie drużyny – terrorystów i anty-terrorystów, które zaciekle zwalczają się nawzajem starając się przy tym wykonać określone cele, np. podłożyć lub rozbroić bombę. Oprócz poprawionej grafiki, Global Offensive wprowadza dodatkowe tryby gry, broń i mapy.