Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2019, 20:49

Company of Heroes 2 ponownie za darmo na Steamie

Company of Heroes 2 ponownie zostało udostępnione za darmo na platformie Steam. Promocja zakończy się 17 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się zapisać do newslettera, otrzyma bezpłatnie rozszerzenie Victory at Stalingrad.

Company of Heroes 2 trafiło na rynek w 2013 roku. - Company of Heroes 2 ponownie za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-11-15
Company of Heroes 2 trafiło na rynek w 2013 roku.

Firmy Sega oraz Relic Entertainment po raz kolejny udostępniły za darmo Company of Heroes 2. By zdobyć tę kultową strategię czasu rzeczywistego, należy dodać ją do swojej biblioteki na platformie Steam. Oprócz tego, wszystkie dodatki do gry (poza David Sheldrick Trust Charity Pattern Pack oraz Whale and Dolphin Conservation Charity Pattern Pack) zostały przecenione o 75%, a każdy, kto zapisze się do newslettera produkcji, otrzyma bezpłatnie rozszerzenie Victory at Stalingrad. Promocja dobiegnie końca 17 listopada o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Należy pamiętać, że Company of Heroes 2 zostanie przypisana na stałe do Waszego konta Steam. Oznacza to, że będziecie mogli w nią zagrać, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

Company of Heroes 2 to druga części cyklu strategii czasu rzeczywistego, rozgrywających się w realiach II wojny światowej. Tytuł zabiera nas na front wschodni i pozwala pokierować Armią Czerwoną od Operacji „Barbarossa” (wiosna 1941 roku), aż do zdobycia Berlina (1945 rok). Tytuł trafił tylko na komputery osobiste i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 93%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 9/10 punktów.