Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 grudnia 2018, 22:44

autor: "Vergil"

Company of Heroes 2 ponownie za darmo

Firmy Sega oraz Relic Entertainment po raz kolejny udostępniają za darmo grę Company of Heroes 2. Z dodaniem jej do swojej biblioteki warto jednak się pospieszyć, gdyż promocja potrwa przez ograniczony czas.

Po ponad pięciu latach od premiery Company of Heroes 2 zostało udostępnione za darmo. By zdobyć to kultowe dzieło zespołu Relic Entertainment, należy udać się na platformę Steam i po prostu dodać je do swojej biblioteki. Warto jednak się pospieszyć, gdyż promocja potrwa przez najbliższe cztery dni, a dobiegnie końca 10 grudnia o 19:00 polskiego czasu.

Warto odnotować, że to nie pierwszy raz, kiedy Company of Heroes 2 zostało udostępnione wszystkim chętnym. Niemal rok temu mieliśmy do czynienia z analogiczną sytuacją – wówczas gdybaliśmy, że być może w ten sposób autorzy próbują powiększyć bazę fanów przed zapowiedzią trzeciej odsłony cyklu. Kto wie, może SEGA i Relic Entertainment zaskoczą nas nią podczas gali The Game Awards 2018? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych godzin.

Company of Heroes 2 pozwala nam poczuć na własnej skórze trudy wojennej zawieruchy. - Company of Heroes 2 ponownie za darmo - wiadomość - 2018-12-06
Company of Heroes 2 pozwala nam poczuć na własnej skórze trudy wojennej zawieruchy.

Company of Heroes 2 zabiera nas na front wschodni II wojny światowej, pozwalając nam pokierować Armią Czerwoną od Operacji „Barbarossa” (wiosna 1941 roku), aż do zdobycia Berlina (1945). W porównaniu z pierwszą częścią serii produkcja może się pochwalić szeregiem zmian w mechanice rozgrywki – gruntownie przebudowano system odsłon, poprawiono poruszanie się pojazdów i jednostek (na ich mobilność mają wpływ warunki atmosferyczne) czy wreszcie znacznie udoskonalono oprawę graficzną, na której nawet po pięciu latach od premiery można zawiesić oko.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Company of Heroes
  2. Recenzja gry Company of Heroes 2