Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 10 sierpnia 2017, 13:55

autor: Adrian Werner

Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online

Na rynek mobilny trafiła właśnie gra Combat Squad: Project Wednesday, czyli sieciowa strzelanka od ludzi, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Gra oferuje kilka rozwiązań rzadko widywanych w mobilnych strzelankach. - Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online - wiadomość - 2017-08-10
Gra oferuje kilka rozwiązań rzadko widywanych w mobilnych strzelankach.
COMBAT SQUAD: PROJECT WEDNESDAY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: A-33 Studio
  2. Wydawca: A-33 Studio
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

Na rynku mobilnym zadebiutowała właśnie sieciowa strzelanka Combat Squad: Project Wednesday. Produkcja trafiła na systemy iOS oraz Android i na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Tytuł wzbudza spore zainteresowanie głównie za sprawą faktu, że odpowiedzialne za niego studio A-33 założyli deweloperzy, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Już jeden rzut oka na Combat Squad: Project Wednesday nie pozostawia wątpliwości, że gra wzorowana jest na poprzedniej produkcji tych deweloperów. Dostaliśmy więc strzelankę osadzoną w czasach współczesnych, w której możemy brać udział w wieloosobowych starciach najemników.

Autorzy nie ograniczyli się na szczęście do kopiowania rozwiązań z Counter-Strike’a. Do wyboru jest spora galeria postaci posiadających różne cechy specjalne, a każdego z żołnierzy możemy dodatkowo dopasować do swoich potrzeb poprzez wyposażanie go w różnorodne perki oraz dobierając mu uzbrojenie.

Co więcej, przed rozgrywką tworzymy własną drużynę, złożoną z pięciu najemników i wszyscy oni biorą udział w sieciowych potyczkach. W trakcie walk możemy swobodnie przeskakiwać pomiędzy ciałami postaci, a pozostałymi kieruje sztuczna inteligencja, której wydajemy rozkazy za pomocą systemu taktycznego.

Gra oferuje siedem różnych trybów multiplayer. Te oparte na rywalizacji możemy rozgrywać w dwóch wariantach. W pierwszym z nich na mapie bawi się dwóch graczy i każdy z nich dysponuje pięcioosobowym oddziałem. Drugi wariant to starcie dwóch drużyn, po pięciu użytkowników każda, dzięki czemu w sumie w starciach bierze udział pięćdziesięciu najemników. Dostępny jest także kooperacyjny tryb zombie.

  1. Combat Squad: Project Wednesday w App Store
  2. Combat Squad: Project Wednesday w Google Play
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Combat Squad: Project Wednesday

Combat Squad: Project Wednesday