Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2009, 12:30

Combat Arms - milion graczy z Europy oraz zapowiedź nowej mapy

Firma Nexon Europe świętuje sukces Combat Arms. Jak poinformowała, w jej darmową strzelaninę gra już milion zarejestrowanych użytkowników z Europy.

Firma Nexon Europe świętuje sukces Combat Arms . Jak poinformowała, w jej darmową strzelaninę gra już milion zarejestrowanych użytkowników z Europy.

Combat Arms - milion graczy z Europy oraz zapowiedź nowej mapy - ilustracja #1

Tytuł ten zadebiutował na naszym kontynencie w styczniu tego roku. Popularny jest zresztą nie tylko w Europie. Do dnia dzisiejszego udało mu się zgromadzić łącznie 4 miliony graczy na całym świecie. Zadowolenia nie krył Sung Jin Kim z Nexon Europe. Stwierdził, że 1 milion użytkowników to wielki sukces dla gry tego typu. Co więcej, tempo rejestracji regularnie wzrasta, co dobrze rokuje tej produkcji na przyszłość.

 

Combat Arms - milion graczy z Europy oraz zapowiedź nowej mapy - ilustracja #2

 

Twórcy nie zamierzają jednak osiąść na laurach. Już wkrótce Combat Arms wzbogacone zostanie o mapę Cabin Fever. Akcja jej toczy się w starym i opuszczonym budynku, gdzie gracze, którzy wykradli z laboratorium próbkę wirusa schronili się przed ścigającymi ich hordami zainfekowanych. Ich zadaniem jest wytrwać do przybycia ekipy ratunkowej. Mapa przeznaczona jest dla trybu Fireteam, chociaż wzbogacono ją o elementy zaczerpnięte z trybu Quarantine.

Zainteresowanym polecamy obejrzenie filmiku oraz galerii obrazków z Cabin Fever.