Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 25 października 2012, 10:12

CO-OP w Kraterze dostępny

Postapokaliptyczny action-RPG Krater został właśnie wzbogacony o darmowe DLC, które rozszerza grę o tryb kooperacji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CO-OP w Kraterze dostępny - ilustracja #1

Wydawnictwo Techland, oficjalny dystrybutor Lace Mamba Global Ltd., potwierdza że jest już dostępny tryb kooperacji do postapokaliptycznej gry akcji RPG – Krater. Gra swoją premierę miała kilka dni temu, w wydaniu specjalnym w cenie 69,90 zł.

Postapokaliptyczny action-RPG Krater został właśnie wzbogacony o darmowe DLC, które rozszerza grę o tryb kooperacji. Aktualizacja do gry zawiera także garść mniejszych usprawnień. Oprócz całkowicie nowej formy zabawy, aktualizacja zaserwuje szereg nowych atrakcji w warstwie graficznej, poprawki interfejsu, usprawnienia mechanizmów rozgrywki oraz nieznane wcześniej mapy i utwory muzyczne.

Przypominamy, że pudełkowa wersja gry Krater trafiła do naszych sklepów już 18 października. Tytuł w polskiej wersji językowej, wraz z bogatym wydaniem, na które złożyły się między innymi soundtrack, plakat, 40-stronicowy artbook oraz DLC Dr. Cerebro Pack, można zakupić w cenie 69,90 zł.

Kilka słów o grze:

Krater to produkcja stworzona przez niezależne studio Fatshark. Dzięki staraniom wydawnictwa Techland, gra pojawiła się na rynku polskim w pudełkowym, bogatym wydaniu specjalnym.

Gra jest pełnokrwistym, rasowym RPG osadzonym w klimatach post-apokaliptycznych, a jego rozgrywka opiera się na craftingu i eksploracji. Krater był współtworzony przez społeczność zgromadzoną wokół gry. W produkcji zostały zawarte uwagi graczy co do samej rozgrywki, ale też i do niektórych szczegółów np. nazwy broni noszą wymyślone przez nich nazwy.

Więcej informacji o grze: www.kratergame.com/gamedesigner/

Krater jest już dostępny na rynku, w wydaniu specjalnym, w cenie 69,90 zł.

Gra przeznaczona jest na platformę PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Krater

Krater