Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 kwietnia 2022, 11:00

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 15-17 kwietnia 2022 roku

Wielkanocny weekend można spędzić z bliskimi oraz przy nowych produkcjach, które pojawiły się na platformach VoD. Wśród nowości z tego tygodnia znalazła się m.in. polska komedia Poskromienie złośnicy i serial Anatomia skandalu.

Ten tydzień przyniósł ze sobą wiele ciekawych nowości na VoD. Pośród nich znalazł się serial Netflixa, poruszający temat skandali brytyjskiej elity, horror o przeklętej grze wideo i polska produkcja komediowa. HBO Max przygotowało dla swoich subskrybentów chorwacko-ukraiński serial kryminalny oraz sequel horroru o escape roomie, a na Amazon Prime Video znajdziemy nowy serial, w którym rozwiązana zostanie nadprzyrodzona zagadka. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 15 – 17 kwietnia 2022 roku.

Anatomia skandalu (Anatomy of a Scandal) – Netflix

 1. Co to: serial na podstawie powieści Sarah Vaughan o tym samym tytule, opowiadający o skandalach pośród brytyjskiej elity
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Opowieść zagłębiająca się w prywatne i polityczne skandale brytyjskiej elity, gdzie prawda leży pomiędzy sprawiedliwością a przywilejem. James i Sophie Whitehouse wiodą błogie i dalekie od trosk zwykłych ludzi życie. James jest ministrem w parlamencie i ma kochającą rodzinę – wydaje się, że otrzymał wszystko, czego można zapragnąć od życia. Jednak kiedy adwokat Kate Woodcroft wyciąga na światło dzienne jego sekrety, wytoczone przez nią oskarżenie może zaszkodzić nie tylko brytyjskiemu parlamentowi, ale też jego rodzinie.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Anatomia skandalu

Serial Anatomia skandalu obejrzysz na Netflixie

Cisza (Sutnja) – HBO Max

 1. Co to: chorwacko-ukraiński serial, który porusza temat handlu nieletnimi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 12 kwietnia
 3. Rok premiery: 2021

Dramatyczne wydarzenia rozgrywają się w Ukrainie i Chorwacji. Pierwsza dziewczyna utonęła, druga przedawkowała. Jednakże główny podejrzany w sprawie obu tych śmierci prędko okazuje się niewinny… i martwy. Podczas gdy detektyw Vladimir i dziennikarz Stribor mają problem z rozwiązaniem zagadki tych morderstw w Chorwacji, siostrzenica Olgi, ukraińskiej filantropki, znika w tajemniczych okolicznościach. Chorwacki mąż Olgi, będący wpływowym człowiekiem w Osijeku, pomaga w śledztwie. Dziewczynę odnaleziono martwą nie w Kijowie, tylko właśnie w Osijeku. Okazuje się, że działa tam seryjny morderca, którego Vladimir, Stribor i Olga pragną schwytać. Jednak dążąc do tego będą zmuszeni do licznych poświęceń.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Cisza

Serial Cisza obejrzysz na HBO Max

Poskromienie złośnicy – Netflix

 1. Co to: polska komedia romantyczna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 13 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Po tym, jak jej serce zostało złamane, naukowczyni wraca na Podhale, aby zacząć wszystko od nowa. Jednak jej chytry brat usiłuje przekonać ją do sprzedaży ziemi i w tym celu zatrudnia przystojnego nieznajomego, który potrzebuje pieniędzy.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Poskromienie złośnicy

Film Poskromienie złośnicy obejrzysz na Netflixie

Escape Room: Najlepsi z najlepszych (Escape Room: Tournament of Champions) – HBO Max

 1. Co to: sequel horroru z 2019 roku
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 kwietnia
 3. Rok premiery: 2021

Sequel hitowej produkcji, która przeraziła widzów na całym świecie. W tej części szóstka nieświadomych ludzi zostaje zamknięta w nowych escape roomach i walcząc o przetrwanie, powoli odkrywają co ich łączy. Po połączeniu sił z dwójką poprzednich ocalałych odkrywają, że wszyscy wcześniej grali już w tę grę.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Film Escape Room: Najlepsi z najlepszych obejrzysz na HBO Max

Poza granicą (Outer Range) – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial w klimacie westernu, w którym w centrum znajduje się nadprzyrodzona tajemnica
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Serial opowiada o Royalu Abotcie, ranczerze, który walcząc o swoją ziemię i rodzinę odkrywa tajemnicę skrywaną przez okoliczne pustkowia. Ekscytująca saga o rodzinie z nutami ironicznego humoru i nadprzyrodzonej tajemnicy, badająca, jak zmagamy się z nieznanym.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Poza granicą

Serial Poza granicą obejrzysz na Amazon Prime Video

Wybieraj albo umieraj (Choose or Die) – Netflix

 1. Co to: film o przeklętej grze wideo, która zagraża życiu każdego, kto ją uruchomi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Kayla, spłukana studentka, w pogoni za nagrodą pieniężną postanawia zagrać w mroczną grę survivalową z lat 80. Prędko jednak odkrywa, że gra nie tylko o pieniądze, lecz również o własne życie, ponieważ włączając grę uwolniła śmiertelną klątwę.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Wybieraj albo umieraj

Film Wybieraj albo umieraj obejrzysz na Netflixie

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.