Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 kwietnia 2020, 09:50

Cities: Skylines – dodatek Parklife za darmo na Steamie

Studio Colossal Order - twórcy Cities: Skylines - poinformowało, że przez kilka kolejnych dni będzie można za darmo dodać do swojej biblioteki gier na Steamie dodatek Parklife do wspomnianej produkcji.

Cities: Skylines – dodatek Parklife za darmo na Steamie - ilustracja #1
Deweloperzy oferują za darmo dodatek do Cities: Skylines.

Twórcy gry strategicznej Cities: Skylines – studio Colossal Order – poinformowali, że do najbliższej niedzieli osoby posiadające tę produkcję na Steamie będą mogły za darmo dodać do swojej biblioteki dodatek Parklife. Wprowadza on szereg dodatkowych miejsc, które można zbudować w swoim mieście, takich jak parki rozrywki, rezerwaty przyrody czy ogrody zoologiczne. By skorzystać z promocji, trzeba posiadać darmowe konto Paradox i w jego ustawieniach zapisać się do newsettlera Cities: Skylines. Konieczne jest też, by widoczność naszego konta na Steamie była publiczna – deweloperzy muszą mieć możliwość potwierdzenia, że posiadamy podstawkę. Z pełnym FAQ dotyczącym promocji zapoznacie się pod tym adresem.

Twórcy zapowiedzieli też, że „planują coś dla graczy konsolowych” – na razie nie podano jednak żadnych konkretów w tej sprawie.

  1. Cities: Skylines – strona oficjalna
  2. Cities: Skylines – poradnik