filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 listopada 2022, 14:51

Chris Hemsworth chce zmiany tonu w Thorze 5. Fani typują najlepszą wersję bohatera

Chris Hemsworth uważa, że jeśli kiedykolwiek ma wrócić do roli Thora, to film z bogiem piorunów musi zmienić kierunek rozwoju. Fani już wiedzą, jakiego Thora najbardziej chcieliby ponownie zobaczyć na kinowych ekranach.

Źródło fot. Thor: Miłość i grom; reż. Taika Waititi; Marvel Studios; 2022
i

Niedawno Chris Hemswroth udzielił wywiadu portalowi Vanity Fair. Podczas rozmowy z nim poruszono między innymi temat Thora. Aktor zasugerował wtedy, że superbohater powinien otrzymać jeszcze jeden film, w którym zginie. W prowadzonym przez Josha Horowitza podcaście Happy Sad Confused wrócił wątek boga piorunów (via Screen Rant).

Podczas dyskusji z Horowitzem Hemsworth stwierdził, że filmy z Thorem, jak i sama postać, wymagają drastycznej przemiany i podjęcia całkowicie nowego kierunku:

Patrzysz na dwie pierwsze części Thora i widzisz, że były do siebie podobne. Ta sama sytuacja miała miejsce w przypadku Ragnaroku oraz Miłości i gromu. Myślę, że wszystko rozchodzi się o wymyślanie motywu na nowo. W Wojnie bez granic i Końcu gry miałem unikalną możliwość dokonać drastycznych zmian w mojej postaci. I bardzo to lubiłem, te trzymanie fanów w niepewności. To mnie samego trzyma w niepewności, angażuje.

Mówiłem o tym wcześniej, ale jeśli do czegoś się przyzwyczaimy, to pojawia się ryzyko popadnięcia w lenistwo, ponieważ wiem wszystko, co mam zrobić. Nie wiem, czy kiedykolwiek zostanę ponownie zaproszony, ale jeśli tak, to uważam, iż nowy ton filmu musi być drastycznie inny, dla dobra mojej poczytalności. W ostatnim filmie Thor oszalał. Musi to wszystko sobie poskładać.

Fani reagują na wypowiedź Chrisa Hemswortha

Fandom Marvela od razu zwrócił uwagę na słowa aktora wcielającego się w Thora i wyraził swoje zdanie. Bardzo duża część fanów chciałaby powrotu superbohatera z Avengers: Wojny bez granic, uważając tę wersję boga piorunów za najlepszą:

Poproszę o Thora z Wojny bez granic lub coś bardziej poważnego. Przysięgam, że to ogromna szansa na zrobienie czegoś niesamowitego – king z.

W tym filmie Thor osiągnął swój szczyt. Marzę o tym, żeby ponownie zobaczyć Thora z Wojny bez granic. Facet był prawdziwą bestią – J.Y18.

Głosuję na film w klimacie Thora w Wojnie bez granic dla postaci oraz samego filmu – Luke.

Dajcie. Thorowi. Walczyć. Z Mangogiem. Niech WSZYSCY bogowie. Walczą. Z Mangogiem. Zróbcie Wojnę bez granic, ale ze wszystkimi bogami MCU, to byłoby świetne. Dodatkowo jest to świetny sposób na zabicie Thora i wprowadzenie Bety Ray Billa. Poświęci swoje życie, żeby powstrzymać Mangoga, tak jak Jane Foster zrobiła to w komiksie – MT.

Thor z Wojny bez granic jest idealnym Thorem. Zabawny, ale humor był sytuacyjny i naturalny – Meanwhile Pod.

Fandom w tej kwestii wydaje się być jednogłośny. Pozostaje czekać na decyzję Marvel Studios, które aktualnie ma naprawdę napięty grafik, oraz samego Chrisa Hemswortha, którego słowo również będzie w tej sprawie bardzo ważne.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej