Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 marca 2020, 14:15

Child of Light w przyszłym tygodniu za darmo w Uplay

Firma Ubisoft przygotowała niespodziankę dla graczy. Między 24 a 28 marca będzie można zdobyć za darmo egzemplarz gry Child of Light. Oferta będzie dotyczyła jedynie pecetów (platforma Uplay).

W SKRÓCIE
  1. Od 24 do 28 marca na platformie Uplay będzie można zdobyć za darmo pecetową wersję gry Child of Light.
  2. Ponadto w cyfrowym sklepie bezpłatnie dostępne są Might & Magic: Chess Royale oraz Rabbids Coding.
  3. Trwa także darmowy weekend z Assassin's Creed: Odyssey. Z kolei w przyszłym tygodniu będzie można sprawdzić Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint.

Ostatnie wydarzenia na świecie spowodowały wzrost zainteresowania rozrywkami domowymi. Do nich zalicza się rzecz jasna granie na komputerze bądź konsolach. Lecz najpierw trzeba mieć w co grać. Osobom poszukującym jakichś odpowiednich tytułów z pomocą przychodzi chociażby firma Ubisoft. Dziś francuski gigant ogłosił, że od 24 marca od godziny 14:00 czasu polskiego do 28 marca do godziny 14:00 czasu polskiego na platformie Uplay będzie można zdobyć całkowicie za darmo pecetowy egzemplarz Child of Light.

Child of Light w przyszłym tygodniu za darmo w Uplay - ilustracja #1
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji do sprawdzenia Child of Light, to wkrótce będziecie mieli ku temu sposobność.

Child of Light jest oryginalną produkcją łączącą elementy jRPG i współczesnych platformówek, której akcja toczy się w świecie fantasy. Tytuł miał swoją premierę w 2014 roku i został ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i media branżowe. Zarobił także całkiem przyzwoite pieniądze, lecz niestety, jak na razie firma Ubisoft nie ma w planach kontynuacji. Lecz kto wie? Może duży wzrost zainteresowania i nowa fala pozytywnych opinii na temat gry spowodowana udostępnieniem jej za darmo zmieni nastawienie włodarzy francuskiej korporacji.

Jeśli jednak nie do końca interesują Was tego typu produkcje, to przypominamy, że na platformie Uplay można pobawić się za darmo również w innych grach. Od momentu premiery bez żadnych dodatkowych opłat dostępne są dwie produkcje - Might & Magic: Chess Royale oraz Rabbids Coding. Przedstawiciele firmy Ubisoft polecają przede wszystkim tę drugą, zwłaszcza że w wielu krajach odwołano zajęcia szkolne. Tytuł ma bowiem walory edukacyjne i jest w stanie nauczyć młodsze osoby podstaw kodowania.

Od wczoraj trwa także darmowy weekend z Assassin's Creed: Odyssey. Najnowszą odsłonę popularnego cyklu można bezpłatnie testować na PC (Uplay), PlayStation 4 oraz Xboksie One do 23 marca. Na wszystkich tych platformach można także zakupić różne wydania tytułu w obniżonych cenach. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu. Natomiast w przyszłym tygodniu będzie miał miejsce darmowy weekend z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Dokładne informacje na jego temat powinny zostać podane w najbliższych dniach.

Jeśli nie chce Wam się specjalnie szukać, to wszystkie gry, triale i darmowe weekendy aktualnie oferowane przez firmę Ubisoft znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft
  2. Oficjalna strona gry Child of Light