Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2013, 10:30

autor: qjin

Castlevania: Lords of Shadow otrzyma wersję demo na PC

Studio Mercury Steam Entertainment poinformowało, że pecetowcy otrzymają wersję demonstracyjną pierwszej części Castlevania: Lords of Shadow. Zostanie ona opublikowana jutro na platformie Steam.

Jutro przetestujemy demo pecetowej wersji Castlevania: Lords of Shadow - Castlevania: Lords of Shadow otrzyma wersję demo na PC [aktualizacja] - wiadomość - 2013-07-30
Jutro przetestujemy demo pecetowej wersji Castlevania: Lords of Shadow

Zgodnie z przewidywaniami posiadacze pecetów – podobnie jak konsolowcy – zagrają w demo Castlevania: Lords of Shadow, mrocznego slashera studia Mercury Steam Entertainment. Przypomnijmy, że opcja pobrania próbki pojawiła się już w dniu ogłoszenia gry na PC, czyli na początku czerwca tego roku. Jej przedwczesny debiut okazał się jednak wynikiem błędu, ale co się odwlecze, to nie uciecze – jutro w wersję demonstracyjną zagrają także pecetowcy. Zadebiutuje ona w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam.

Konwersja pierwszej odsłony Castlevania: Lords of Shadow na PC została oficjalnie zapowiedziana przez firmę Konami 5 czerwca bieżącego roku. Gra ukaże się na tej platformie sprzętowej prawie po trzech latach od wydania na konsolach stacjonarnych PlayStation 3 i Xbox 360. Pecetowcy otrzymają zestaw uzupełniony dotychczasowymi dodatkami DLC: Reverie oraz Resurrection. Ponadto gracze mogą liczyć na poprawioną jakość grafiki (głównie wyższa rozdzielczość) i lepszą wydajność – przy odpowiednim sprzęcie stałe 60 klatek na sekundę. Znamy również wymagania sprzętowe, z którymi możecie zapoznać się tutaj.

Pełna wersja gry, która ukaże się za miesiąc, będzie zawierać wszystkie wydane rozszerzenia - Castlevania: Lords of Shadow otrzyma wersję demo na PC [aktualizacja] - wiadomość - 2013-07-30
Pełna wersja gry, która ukaże się za miesiąc, będzie zawierać wszystkie wydane rozszerzenia

Datę premiery pecetowego slashera Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition ustalono na 27 sierpnia (wydanie elektroniczne) oraz 30 sierpnia 2013 roku (pudełko). Warto przed uruchomieniem dema lub zakupem pełnej wersji gry zapoznać się z naszą recenzją konsolowej edycji: