Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 grudnia 2017, 18:39

autor: Góral

Captain Tsubasa: Dream Team trafiło na rynek

Zapowiedziana na początku roku nowa gra oparta na mandze i anime Captain Tsubasa (Kapitan Jastrząb) ukazała się na rynku. Produkcja zatytułowana Captain Tsubasa: Dream Team udostępniana jest w ramach modelu free-to-play.

Captain Tsubasa: Dream Team odtwarza słynne momenty znane z anime, ale pozwala też na tworzenie własnych drużyn i historii poprzez rozgrywanie meczów z innymi graczami. - Captain Tsubasa: Dream Team trafiło na rynek - wiadomość - 2017-12-07
Captain Tsubasa: Dream Team odtwarza słynne momenty znane z anime, ale pozwala też na tworzenie własnych drużyn i historii poprzez rozgrywanie meczów z innymi graczami.

W lutym bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że studio KLab pracuje nad grą mobilną opartą na mandze Captain Tsubasa, którą nasi starsi czytelnicy z pewnością pamiętają z emitowanego w Polsce anime Kapitan Tsubasa. Po kilku miesiącach oczekiwania produkcja zatytułowana Captain Tsubasa: Dream Team pojawiła się na Androidzie i iOS. W obu przypadkach mowa o aplikacji free-to-play z mikropłatnościami.

W grze możemy pokierować najsłynniejszymi bohaterami występującymi w mandze i anime. Mowa o takich ikonach jak Tsubasa Ozora, Kojiro Hyuga, Genzo Wakabayashi czy Taro Misaki. Ponadto pojawiają się też zagraniczni piłkarze, jak Elle Sid Pierre z Francji czy Karl Heinz Schneider z Niemiec.

W przygotowanej kampanii fabularnej możemy odtworzyć najsłynniejsze sceny i korzystać z unikalnych zdolności postaci, jak np. słynnego Tiger Shot Kojira czy Drive Shot Tsubasy. Dodatkowo podczas zabawy ulepszamy ich umiejętności. Ponadto aplikacja pozwala tworzyć własne drużyny marzeń i walczyć nimi w pojedynkach z innymi graczami. Da się nie tylko dobierać piłkarzy, ale też ustalać formacje czy stroje.

Oczywiście w przypadku Captain Tsubasa: Dream Team nie mogło się obejść bez mangowej oprawy graficznej. Dodatkowo deweloperzy chwalą się intuicyjnym sterowaniem i płynną rozgrywką, która nie powinna sprawiać problemów nawet osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z mobilnymi grami.

W teorii zapowiada się całkiem fajnie, ale najlepiej przekonać się samemu, jak jest w rzeczywistości.