Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2013, 22:10

autor: Olek

Call of Duty: Ghosts – zwiastun trybu Extinction

Koncern Activision upublicznił nowy zwiastun gry Call of Duty: Ghosts. Nieco ponad 2-minutowy filmik wideo przedstawia szczegóły kooperacyjnego trybu Extinction, w którym gracze będą mogli zmierzyć się z pozaziemskimi formami życia.

To jeszcze Call of Duty czy już Call of StarCraft? - Call of Duty: Ghosts – zwiastun trybu Extinction - wiadomość - 2013-10-28
To jeszcze Call of Duty czy już Call of StarCraft?

Rano informowaliśmy o przeciekach na temat nowego, zaskakującego wariantu rozgrywki wieloosobowej w grze Call of Duty: Ghosts. Koncern Activision postanowił odsłonić karty i opublikował oficjalny zwiastun trybu Extinction. Fani uniwersum StarCraft będą zachwyceni, bo przeciwnicy, jakim przyjdzie stawić czoła w kooperacji z maksymalnie trzema towarzyszami broni, przypominają z wyglądu... Zergów.

Trwający nieco ponad 2 minuty zwiastun ujawnia zaledwie kilka konkretów na temat nowego trybu. Extinction ma być swego rodzaju połączeniem survivalu i obrony bazy. Zadaniem graczy będzie dotrzeć do gniazd obcych i zniszczyć je przy pomocy specjalnego wiertła. Rzecz jasna agresywni przybysze z kosmosu nie będą biernie przyglądać się poczynaniom bohaterów. W klipie dostrzec można kilka rodzajów obcych różniących się między sobą gabarytami i umiejętnościami bojowymi.

Wcześniejsze przecieki sugerują, że tryb Extinction można będzie odblokować po ukończeniu 5 misji w kampanii dla jednego gracza. Prawdopodobnie zaoferuje on także szereg specjalnych wyzwań. Część użytkowników forum NeoGAF twierdzi też, że motyw inwazji obcych wpleciony zostanie w fabułę Call of Duty: Ghosts.

Zombie, obcy... i co dalej?

Call of Duty: Ghosts – zwiastun trybu Extinction - ilustracja #2Czy Extinction okaże się równie udanym pomysłem jak tryb Zombies wprowadzony po raz pierwszy w Call of Duty: World at War? O tym przekonamy się dopiero po premierze Call of Duty: Ghosts, czyli już za tydzień. Złośliwi twierdzą, że w kolejnej odsłonie serii Call of Duty koncern Activision planuje potyczki z dinozaurami.