Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2013, 08:48

autor: Góral

EA Sports ujawnia pierwszy screen z next-genowego golfa i kończy współpracę z Tigerem Woodsem

Wraz z przeskokiem na nową generację konsol firma EA Sports zakończyła współpracę z Tigerem Woodsem - jednym z najsłynniejszych golfistów w historii. Jednocześnie zaprezentowano pierwszy screen z next-genowego golfa.

Firma EA Sports zakończyła współpracę z Tigerem Woodsem. - EA Sports ujawnia pierwszy screen z next-genowego golfa i kończy współpracę z Tigerem Woodsem - wiadomość - 2013-10-29
Firma EA Sports zakończyła współpracę z Tigerem Woodsem.

Firma EA Sports ujawniła pierwsze informacje dotyczące nowej odsłony serii PGA Tour. Jednocześnie wydawca poinformował, że zakończył wieloletnią współpracę z Tigerem Woodsem, co oznacza, że przyszłe gry ze stajni EA traktujące o golfie nie będą już promowane jego nazwiskiem.

Koncern opublikował screen porównujący golf w edycji dedykowanej obecnej generacji konsol z odsłoną next-genową. Gołym okiem widać, że ilość szczegółów na ekranie znacznie przewyższa aktualne standardy (większa liczba lepiej dopracowanych kibiców, kwiaty, efekty świetlne, latające owady, itd.), ale nie jest to chyba żadne zaskoczenie.

Niestety poniższa grafika to właściwie wszystko, czym obecnie dysponujemy. Firma zapewniła jedynie, że dołoży wszelkich starań i wykorzysta wszystkie najlepsze technologie, którymi dysponuje, by stworzyć wspaniałe doświadczenie dla fanów wirtualnego golfa na konsolach nowej generacji i urządzeniach mobilnych. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych w najbliższym czasie.

EA Sports ujawnia pierwszy screen z next-genowego golfa i kończy współpracę z Tigerem Woodsem - ilustracja #2Seria PGA Tour to gry tworzone na licencji organizacji golfowej o tej samej nazwie. Kolejne odsłony ukazują się od 1990 roku. W 1998 roku firma Electronic Arts rozpoczęła współpracę z golfistą Tigerem Woodsem, zmieniając nazwę produkcji na Tiger Woods PGA Tour. Ostatnia część, Tiger Woods PGA Tour 14, trafiła na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 w marcu bieżącego roku.

Porównanie PGA Tour w wersji na konsole obecnej i nowej generacji. - EA Sports ujawnia pierwszy screen z next-genowego golfa i kończy współpracę z Tigerem Woodsem - wiadomość - 2013-10-29
Porównanie PGA Tour w wersji na konsole obecnej i nowej generacji.