Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2013, 11:07

Call of Duty: Ghosts nawiedza wyspy. Top 10 UK (3 - 9 listopada)

Call of Duty: Ghosts zostało najlepiej sprzedającą się grą ubiegłego tygodnia w sprzedaży detalicznej na terenie Wielkiej Brytanii. Zobacz jak poradziły sobie inne popularne tytuły w obliczu zmasowanego ataku Duchów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 3 a 9 listopada.

Zgodnie z przewidywaniami, umysłami Brytyjczyków w ubiegłym tygodniu zawładnął Call of Duty: Ghosts. Gra sprzedała się w następujących proporcjach: 62% udziału w całości sprzedaży ma Xbox 360, 34% PlayStation 3 i uwaga, uwaga, po raz pierwszy w notowaniu, 3% PlayStation 4 (trudno powiedzieć czy jest to rzeczywista sprzedaż wprost z półek czy jednie liczba potwierdzonych pre-orderów). Reszta pozostałej drobnicy należy do PC i Wii U.

Poza pierwszą dziesiątką zadebiutował tylko jeden tytuł. Na miejscu trzynastym znalazł się Professor Layton and the Azran Legacy, szósta część logicznych przygód pana profesora.

1.

Call of Duty: Ghosts

2.

Battlefield 4

3.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

4.

FIFA 14

5.

Grand Theft Auto V

6.

Batman: Arkham Origins

7.

WWE 2k14

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

Football Manager 2014

10.

Skylanders Swap Force