Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2013, 20:34

Call of Duty: Ghosts – edycje kolekcjonerskie dostępne w przedsprzedaży

Firma Activision, twórca nadchodzącącej nowej gry z popularnej serii Call of Duty, zaprezentowała dwie edycje kolekcjonerskie, które można od dzisiaj zamawiać na zasadzie pre-orderu. Premiera gry Call of Duty: Ghosts odbędzie się 5 listopada 2013 roku.

Tak prezentuje się tańsza z dwóch edycji kolekcjonerskich Call of Duty: Ghosts. - Call of Duty: Ghosts – edycje kolekcjonerskie dostępne w przedsprzedaży - wiadomość - 2013-10-17
Tak prezentuje się tańsza z dwóch edycji kolekcjonerskich Call of Duty: Ghosts.

Za niecałe trzy tygodnie odbędzie się premiera nowej gry z popularnej serii Call of Duty. W związku z tym, przedstawiciele firmy Activision poinformowali o rozpoczęciu sprzedaży edycji kolekcjonerskich zbliżającej się produkcji Call of Duty: Ghosts, które od dzisiaj mogą zamawiać gracze. Mowa o edycjach, gdyż dostępne będą dwie: droższa Prestige Edition i tańsza Hardened Edition.

W skład kosztującej 119.99 dolarów (ok. 366 zł) Hardened Edition wchodzi:

  • Płyta z grą wraz z kolekcjonerskim, metalowym opakowaniem.
  • Call of Duty: Ghosts DLC Season Pass (czyli przepustka sezonowa gwarantująca dostęp do nadchodzących DLC z dodatkowymi mapami).
  • Bransoleta w stylu militarnym wykonana z paracordu – rodzaju wytrzymałej linki spadochronowej.
  • Dodatkowe materiały cyfrowe: soundtrack i odznaki do wykorzystania w grze (kartę, naszywkę i tło).

Warta 199,99 dolarów (ok. 610 zł) Prestige Edition składa się z tych samych elementów, a także wysokiej jakości (full HD 1080p), wodoodpornej i wstrząsoodpornej kamery wideo. Wraz z nią nabywcy Prestige Edition otrzymają kartę pamięci 4GB, baterie i odpowiedni software. Obie edycje kolekcjonerskie dadzą dostęp do darmowej mapy Free Fall dla trybu multiplayer, przeznaczonej dla osób kupujących grę w formie pre-orderu, a o której więcej pisaliśmy tutaj.

  1. Oficjalna strona Call of Duty: Ghosts, na której można dokonywać pre-orderów

Warto dodać, że edycje kolekcjonerskie są dostępne w wersjach na wszystkie konsolowe platformy, zarówno starej jak i nowej generacji: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4, a także na komputery PC. Możliwości zamawiania edycji kolekcjonerskich są w jednak tym momencie ograniczone, także w zależności od kraju zamieszkania (np. nie można zamówić Hardened Edition na PC w niektórych krajach; Prestige Edition na PC chwilowo jest w ogóle niedostępne). Wśród możliwych do wyboru państw na razie nie ma Polski. Czy wraz ze zbliżaniem się daty premiery ta sytuacji się zmieni, niedługo się przekonamy.

Przy okazji informacji o edycjach kolekcjonerskich Activision ogłosiło, że w pierwszy weekend po premierze gry (8-11 listopada) gracze będą zdobywali dwa razy więcej doświadczenia.

  1. Więcej o nadchodzącej grze: Widzieliśmy grę Call of Duty: Ghosts - pies w akcji prosto z E3 2013
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.