Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2014, 16:18

autor: Adrian Werner

Call of Duty: Advanced Warfare - teaser trybu Exo Zombies z dodatku Havoc

Firma Activision wypuściła krótki teaser Exo Zombies, czyli trybu, który będzie główną atrakcją nadchodzącego dodatku Havoc do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Możemy się z niego dowidzieć, że w rozszerzeniu wystąpi czwórka znanych aktorów, w tym Bill Paxton i John Malkovich.

W listopadzie firma Activision zapowiedziała dodatek Havoc do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Jedną z jego największych atrakcji ma być możliwość zmierzenia się wyposażonymi w egzoszkielety żywymi trupami w ramach trybu Exo Zombies. Teraz wydawca udostępnił krótki teaser mający zaostrzyć apetyt na to DLC.

Filmik trwa raptem minutę i nie zawiera żadnych fragmentów rozrywki. Możemy się jednak z niego dowiedzieć, że w grze wystąpi czwórka znanych hollywoodzkich aktorów - Bill Paxton, Rose McGowan, Jon Bernthal oraz John Malkovich. Prawdopodobnie zagrają oni cztery postacie, w które wcielą się gracze podczas kooperacyjnej zabawy.

Call of Duty: Advanced Warfare - teaser tryby Exo Zombies z dodatku Havoc - ilustracja #1

Dodatek Havoc zadebiutuje na Xboksie One i Xboksie 360 w styczniu przyszłego roku. Wersje na inne platformy ukażą się w późniejszym terminie. Tryb Exo Zombie pomyślany został jako produkcja epizodyczna i kolejne odcinki pojawią się w następnych DLC.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Advanced Warfare ukazało się na początku listopada w wersjach na PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta i chwalona jest za przywrócenie cyklowi świeżości, co jest głównie zasługą wprowadzenia egzoszkieletów

  1. Recenzja gry Call of Duty: Advanced Warfare - CoD wkracza w przyszłość
  2. Kompendium wiedzy o grze Call of Duty: Advanced Warfare
  3. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Advanced Warfare