Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2014, 15:35

autor: Meehow

Sequel Titanfalla nie będzie tytułem ekskluzywnym

Jak wynika z informacji udzielonych przez dyrektora generalnego studia Respawn Entertainment, sequel Titanfalla nie będzie tytułem ekskluzywnym dla żadnej platformy sprzętowej.

Titanfall - Sequel Titanfalla nie będzie tytułem ekskluzywnym - wiadomość - 2014-12-20
Titanfall

Jak wynika z informacji udzielonych w rozmowie z serwisem gameinformer przez dyrektora generalnego studia Respawn Entertainment, Vince’a Zampellę, kolejne produkcje z marki Titanfalla nie będą tytułami ekskluzywnymi dla żadnej platformy sprzętowej tak, jak miało to miejsce w przypadku debiutanta z marca bieżącego roku, który dostępny jest wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i Xbox One. Z tego samego wywiadu można się również dowiedzieć, że Titanfall wciąż nieźle się rozchodzi, a liczba graczy zbliża się do 8 milionów (miesiąc temu informowaliśmy o przekroczeniu wyniku 7 milionów). Nie oznacza to oczywiście, że Titanfall sprzedał się tak dobrze, ponieważ statystyka ta najprawdopodobniej uwzględnia również osoby, które skorzystały z wielu okazji do darmowego wypróbowania debiutanckiej produkcji studia Respawn. Tak czy inaczej, deweloperzy wydają się zadowoleni z wyników osiąganych przez ich dzieło i dodatki do niego.

Na razie nie ma planów dalszego wspierania Titanfalla nową zawartością, choć niewykluczone, że w przyszłości jeszcze się taka pojawi. Respawn Entertainment pracuje w tej chwili również nad innym tytułem, niezwiązanym z marką Titanfalla.

Titanfall spotkał się z ciepłym odbiorem nad Wisłą. Łukasz Gołąbiowski w swojej recenzji wystawił grze bardzo dobrą ocenę 8,5/10, natomiast nota naszych czytelników to 8,1/10.