Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2014, 18:54

Call of Duty: Advanced Warfare nie bierze jeńców. Top 10 UK (2 - 8 listopada)

Call of Duty: Advanced Warfare i Football Manager 2015 to jedyne nowości na brytyjskiej liście przebojów sprzedaży detalicznej przygotowanej przez organizację Charttrack. Oba tytuły znalazły się w pierwszej trójce hitów. Zobacz jak poradziła sobie konkurencja.

Nie udało się FIFA 15 siódmy tydzień z rzędu utrzymać pozycji lidera. Premiera Call of Duty: Advanced Warfare zdmuchnęła rywala na drugie miejsce. Charttrack obrazowo podkreśla wynik, który udało się osiągnąć strzelaninie od Sledgehammer. Otóż trzy największe FPS-y tego roku (Wolfenstein: The New Order, Titanfall i Destiny), które debiutowały na pierwszym miejscu niniejszej listy przebojów, łącznie osiągnęły o 14% gorszy wynik sprzedaży w premierowym tygodniu, niż samo Advanced Warfare.

Drugą nowością w pierwszej dziesiątce jest Football Manager 2015, który zadebiutował na pozycji trzeciej. Dzięki obniżce do pierwszej dziesiątki wróciło Alien: Isolation (+120% sprzedaży). Destiny zanotowało niewielki wzrost (3%). Znacznie słabiej wypadło Sunset Overdrive (-61%), które spadło z miejsca drugiego na ósme.

1.

Call of Duty: Advanced Warfare

2.

FIFA 15

3.

Football Manager 2015

4.

Alien: Isolation

5.

Destiny

6.

Minecraft: PlayStation Edition

7.

Skylanders Trap Team

8.

Sunset Overdrive

9.

The Evil Within

10.

Minecraft: Xbox Edition