Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2020, 13:26

Bohaterka Monster Hunter będzie używać dwóch ostrzy, bo Milla Jovovich zabijała nimi najwięcej potworów

W wywiadzie dla serwisu Empire Milla Jovovich zdradziła, że w nadchodzącym filmie Monster Hunter główna bohaterka, w którą wciela się aktorka, będzie walczyć za pomocą dwóch ostrzy. Jovovich przyznała, że używając tego arsenału, ubiła najwięcej potworów w grze wideo, na której oparta została filmowa produkcja.

Bohaterka Monster Hunter będzie używać dwóch ostrzy, bo Milla Jovovich zabijała nimi najwięcej potworów - ilustracja #1
Cykl gier wideo Monster Hunter cały czas cieszy się sporą popularnością.

W 2018 roku oficjalnie dowiedzieliśmy się, że popularny cykl gier wideo Monster Hunter doczeka się kinowej ekranizacji. Budżet filmu wynosi 60 mln dolarów, a za jego powstanie odpowiada zespół, który opracował wcześniej serię Resident Evilw roli głównej wystąpi Milla Jovovich, a reżyserem i autorem scenariusza jest Paul W. S. Anderson. Dwójka ta udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Empire (który w całości ukaże się na łamach jego magazynu), z którego dowiadujemy się nieco więcej o głównej bohaterce.

Jovovich zdradziła, że protagonistka – Artemis – nie bazuje na żadnej znanej postaci z uniwersum gry, dzięki czemu odbiorcy nieznający serii nie będą mieli problemów z zabraniem się za film. Aktorka jest wielką fanką Monster Huntera i w kinowej produkcji postanowiła używać tego samego arsenału co w grze. Wybrała więc podwójne ostrza (tzw. Dual Blades), którymi podobno ubiła najwięcej potworów podczas przemierzania Nowego Świata. Ujęcie z filmu prezentujące Artemis trzymającą wspomnianą broń możecie zobaczyć poniżej.

Eksperymentowałam z wieloma różnymi broniami w grze i najwięcej potworów byłam w stanie zabijać tymi ostrzami. Uznałam, że będą się one świetnie prezentować w sekwencjach filmu akcji.

Rok temu do sieci wyciekł pierwszy trailer filmu Monster Hunter. Produkcja ma ukazać się na początku przyszłego roku (podajemy za serwisem Empire). Przedstawiona historia skupi się na wspomnianej wcześniej Artemis – pułkownik, której jednostka trafiła do świata opanowanego przez różne potwory znane z serii gier. W odnalezieniu się w niecodziennych warunkach pomoże jej nieznajomy łowca. W filmie wystąpią jeszcze m.in. Ron Perlman, Meagan Good, T.I. Harris, Josh Helman, Diego Boneta oraz Jin An-Yeung.