Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2020, 13:26

autor: Froozyy

Bohaterka Monster Hunter będzie używać dwóch ostrzy, bo Milla Jovovich zabijała nimi najwięcej potworów

W wywiadzie dla serwisu Empire Milla Jovovich zdradziła, że w nadchodzącym filmie Monster Hunter główna bohaterka, w którą wciela się aktorka, będzie walczyć za pomocą dwóch ostrzy. Jovovich przyznała, że używając tego arsenału, ubiła najwięcej potworów w grze wideo, na której oparta została filmowa produkcja.

Bohaterka Monster Hunter będzie używać dwóch ostrzy, bo Milla Jovovich zabijała nimi najwięcej potworów - ilustracja #1
Cykl gier wideo Monster Hunter cały czas cieszy się sporą popularnością.

W 2018 roku oficjalnie dowiedzieliśmy się, że popularny cykl gier wideo Monster Hunter doczeka się kinowej ekranizacji. Budżet filmu wynosi 60 mln dolarów, a za jego powstanie odpowiada zespół, który opracował wcześniej serię Resident Evilw roli głównej wystąpi Milla Jovovich, a reżyserem i autorem scenariusza jest Paul W. S. Anderson. Dwójka ta udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Empire (który w całości ukaże się na łamach jego magazynu), z którego dowiadujemy się nieco więcej o głównej bohaterce.

Jovovich zdradziła, że protagonistka – Artemis – nie bazuje na żadnej znanej postaci z uniwersum gry, dzięki czemu odbiorcy nieznający serii nie będą mieli problemów z zabraniem się za film. Aktorka jest wielką fanką Monster Huntera i w kinowej produkcji postanowiła używać tego samego arsenału co w grze. Wybrała więc podwójne ostrza (tzw. Dual Blades), którymi podobno ubiła najwięcej potworów podczas przemierzania Nowego Świata. Ujęcie z filmu prezentujące Artemis trzymającą wspomnianą broń możecie zobaczyć poniżej.

Eksperymentowałam z wieloma różnymi broniami w grze i najwięcej potworów byłam w stanie zabijać tymi ostrzami. Uznałam, że będą się one świetnie prezentować w sekwencjach filmu akcji.

Bohaterka Monster Hunter będzie używać dwóch ostrzy, bo Milla Jovovich zabijała nimi najwięcej potworów - ilustracja #2

Rok temu do sieci wyciekł pierwszy trailer filmu Monster Hunter. Produkcja ma ukazać się na początku przyszłego roku (podajemy za serwisem Empire). Przedstawiona historia skupi się na wspomnianej wcześniej Artemis – pułkownik, której jednostka trafiła do świata opanowanego przez różne potwory znane z serii gier. W odnalezieniu się w niecodziennych warunkach pomoże jej nieznajomy łowca. W filmie wystąpią jeszcze m.in. Ron Perlman, Meagan Good, T.I. Harris, Josh Helman, Diego Boneta oraz Jin An-Yeung.

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World