Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2015, 09:38

autor: Góral

Bloodborne - generowane losowo Chalice Dungeons na nowym nagraniu

Deweloperzy gry Bloodborne zaprezentowali nowy materiał wideo, na którym omówiono generowaną losowo lokację Chalice Dungeons. Premiera produkcji odbędzie się 25 marca wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Twórcy wyczekiwanej przez użytkowników konsoli PlayStation 4 gry Bloodborne opublikowali nowy materiał wideo prezentujący lokację nazwaną Chalice Dungeons. Są to podziemia miasta Yharnham, które będą diametralnie odróżniać się od reszty miejscówek, głównie ze względu na fakt, że są generowane losowo. Podczas rozgrywki znajdziemy bowiem rozmaite przedmioty, wykorzystywane w czasie wykonywania rytuału otwierającego przejście do Chalice Dungeons. W zależności od użytych kombinacji elementów zmieni się niemal wszystko – od samej mapy, przez przeciwników, po bossa końcowego. Po przejściu lokacji będziemy mogli ją powtórzyć, albo wykonać kolejny rytuał i trafić do nowego miejsca, w którym czekać ma na nas następne wyzwanie. W ten sposób deweloperzy chcą wydłużyć czas gry. Warto również wspomnieć, że w razie potrzeby będzie można zapraszać do zabawy innych graczy, którzy pomogą przedrzeć się przez trudną lokację.

Jednocześnie na blogu PlayStation poinformowano, że w europejskich krajach sprzedawany ma być zestaw składający się z konsoli PlayStation 4, pada DualShock 4 oraz gry Bloodborne, więc jeżeli wstrzymywaliście się z zakupem urządzenia do momentu debiutu rzeczonej produkcji, to będziecie mogli nabyć dedykowany pakiet.

Konsola PlayStation 4 z grą Bloodborne. - Bloodborne - generowane losowo Chalice Dungeons na nowym nagraniu - wiadomość - 2015-02-01
Konsola PlayStation 4 z grą Bloodborne.

Bloodborne - generowane losowo Chalice Dungeons na nowym nagraniu - ilustracja #2Bloodborne zadebiutuje w Europie 25 marca wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Będzie to nowa produkcja studia From Software, a na czele projektu stoi Hidetaka Miyazaki, główny twórca Demon's Souls oraz serii Dark Souls. Rozgrywka opierać ma się na podobnych zasadach, co gry z serii Souls. Oznacza to, że będziemy mieć do czynienia z wymagającym RPG akcji, w którym jednak postawiono na nieco bardziej dynamiczną rozgrywkę.