Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 13:00

autor: sathorn

Blizzard zapowiada patch do Diablo III i opóźnia start płatności realną walutą

Prób uporania się przez firmę Blizzard z kłopotami związanymi z premierą Diablo III ciąg dalszy. W przyszłym tygodniu producent tego tytułu udostępni łatkę, która ma wyeliminować część problemów dotyczących rozgrywki. Po raz kolejny opóźniono też start systemu płatności realnymi pieniędzmi.

Firma Blizzard, producent gry Diablo III, nie pozostaje głucha na narzekania swoich klientów i już szykuje kolejną łatkę. Pojawi się ona w przyszłym tygodniu. W związku z tym możemy się spodziewać tymczasowego odłączenia serwerów.

Blizzard zapowiada patch do Diablo III i opóźnia start płatności realną walutą - ilustracja #1

Po przerwie w działaniu gry pojawi się łatka, która zlikwiduje wiele problemów utrudniających zabawę w świecie Diablo. Blizzard zapewnia także, że pracuje nad rozwiązaniem skierowanym do osób, mających kłopoty z osiągnięciami w pierwszych godzinach po premierze. Szczegóły pozostają nieznane.

Zamieć postanowiła także po raz kolejny opóźnić uruchomienie domu aukcyjnego, w którym płacić będziemy mogli realną walutą. Nie mamy co spodziewać się startu tej usługi w maju 2012 roku. Powodem podjęcia takiej decyzji jest konieczność zapewniania większej stabilności w wirtualnym świecie Diablo III, a także chęć rozwiązania w pierwszej kolejności problemów związanych z rozgrywką. Więcej informacji ma pojawić się wkrótce, Blizzard nie chce jednak mówić o jakichkolwiek konkretnych datach.

Diablo III miało swoją premierę 15 maja. Po tygodniu obecności na rynku tytuł ten rozszedł się w 6,3 milionach egzemplarzy, stając się tym samym najszybciej sprzedającą się grą w historii komputerów osobistych.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.