Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2014, 07:17

Blackguards trafia do pierwszej dziesiątki. Top 10 Steam (19 - 25 stycznia)

DayZ od pięciu tygodni znajduje się w fotelu lidera bestsellerów Steama - najpopularniejszej internetowej platformy cyfrowej dystrybucji. Zobacz jak wygląda pierwsza dziesiątka najchętniej kupowanych pecetowych gier na świecie.

Wśród bestsellerów Steama w ubiegłym tygodniu pojawiły się w końcu nowe propozycje, choć dopiero w drugiej części listy. Pierwsze trzy miejsca nie zmieniają się od dobrych kilku tygodni - stawce niezmiennie przewodzi DayZ, samodzielna wersja popularnego moda, który w ubiegłym roku był głównym sprawcą świetnej koniunktury naszych południowych sąsiadów z Bohemia Interactive. Znamienne jest to, że pierwsza trójka, a więc poza DayZ także Rust i Starbound są grami nie ukończonymi i wszystkie oferowane są w ramach tzw. wczesnego dostępu. Fenomen tego zjawiska wciąż nie przestaje zadziwiać.

W dolnej części listy pojawiły się dwie nowe propozycje, których dotychczas próżno było szukać w pierwszej dziesiątce. Są to strzelanina Insurgency i ciekawie zapowiadający się taktyczno-erpegowy tytuł Blackguards, którego akcja rozgrywa się w dość popularnym uniwersum Das Schwarze Auge. Wersję demonstracyjną tej gry możecie pobrać również z naszych serwerów.

1.

DayZ

2.

Rust

3.

Starbound

4.

Saints Row IV

5.

The Banner Saga

6.

The Hitman Collection

7.

Counter-Strike: Global Offensive

8.

Insurgency

9.

Blackguards

10.

Next Car Game