Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Activision Press Release" 9 stycznia 2019, 19:07

Black Ops 4: Kamuflaże za mistrzostwo, zmiany w trybie Blackout

Warto również przypomnieć, że wszyscy grający w Black Ops 4 otrzymują nowe treści w ramach Operacji - obecnie trwa Operacja Zero Bezwzględne, która wprowadza nową Specjalistkę oraz szereg rzeczy do odblokowania.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Studio Treyarch poinformowało o szeregu zmian, które zostały wprowadzone do Call of Duty: Black Ops 4, jak również o nowościach, które planowane są na ten miesiąc. Najważniejsze punkty to:

  1. zdobienia broni za mistrzostwo dodane do trybów Zombie i battle royale (Blackout) - wprowadzane w końcówce stycznia, nowe malowania będą dostępne dla obu typów rozgrywek wraz z unikatowymi typami nagród dla każdego z nich
  2. tryb Zombie to już pięć zróżnicowanych opowieści - teraz do rozgrywki zostaną dodane magiczne rękawice oraz nowe eliksiry, a na dniach twórcy ujawnią więcej z planów na 2019 r.
  3. poprawione zbieranie przedmiotów w Blackout na konsolach - bazując na informacjach zwrotnych od graczy, twórcy zmodyfikowali sposób zbierania broni i innych przedmiotów, i uprościli zarządzanie nimi. Zmiany są wprowadzane w aktualizacji 1.11.
  4. rozgrywki ligowe dostępne od końcówki stycznia - tym razem bardziej skondensowane, by oddać charakter zawodów profesjonalnych.

Warto również przypomnieć, że wszyscy grający w Black Ops 4 otrzymują nowe treści w ramach Operacji - obecnie trwa Operacja Zero Bezwzględne, która wprowadza nową Specjalistkę oraz szereg rzeczy do odblokowania.

Elementy dostępne popremierowo za darmo dla wszystkich graczy to m.in.:

  1. nowi Specjaliści - obecnie jest to Zero, którą można dostać zdobywając zaledwie pierwszy poziom w systemie Kontrabandy
  2. aktualizacje trybu Battle Royale - zima pokryła część mapy w Blackout, a u jej wybrzeża pojawiła się miejscówka inspirowana klasyczną mapą Hijacked z Black Ops II. Każdy może sprawdzić, co zostało tam ukryte.
  3. system Kontrabandy gwarantujący dostęp do szeregu nowych przedmiotów, skórek i zdobień, w tym gwarantowane codzienne odblokowania za realizację podstawowych wyzwań

Do tego najbardziej zaangażowani gracze mogą wykupić Karnet Sezonowy Black Ops, który w trakcie kilku miesięcy od premiery wprowadzi m.in. nowe postaci do trybu Blackout (dostępny jest chociażby Żniwiarz z Black Ops III), kolejne opowieści Zombie oraz więcej map do trybu wieloosobowego. Najnowsze elementy można poznać na poniższym wideo: