Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 listopada 2023, 16:00

Black Friday na Amazon.pl trwa w najlepsze! Słuchawki i sprzęt audio w konkretnych przecenach

Black Friday na Amazon.pl trwa. Z tej okazji w niższych cenach zakupicie sprzęt audio. Wśród przecenionych sprzętów znalazły się między innymi słuchawki Marshall Major IV.

Źródło fot. Marshall
i

W Amazon.pl trwa promocja z okazji Black Friday. W niższych cenach nabędziecie między innymi sprzęt audio. Jeśli szukacie nowych słuchawek lub głośników, to macie teraz dobrą okazje na zakupy.

Sprzęt audio w Amazon.pl

Słuchawki Marshall Major IV za 422,24 zł

Wśród przecenionych sprzętów znajdziemy między innymi słuchawki Marshall Major IV. Obecnie zapłacicie za nie 422,24 zł.

Słuchawki Marshall Major IV w Amazon.pl

Słuchawki Marshall Major IV zapewniają dobrą jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Mają pasmo przenoszenia od 20 do 20000 Hz, czułość 99 dB i impedancję 32 omów. Dzięki temu oferują czyste brzmienie i wyraźne basy.

Marshall Major IV mogą pracować aż 80 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo, jeśli bateria się wyczerpie, można je podłączyć do urządzenia za pomocą kabla jack 3,5 mm.

Model ten został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać komfortowe słuchanie (również w czasie podróży). Słuchawki są lekkie, dzięki czemu nie męczą uszu nawet po długim noszeniu. Dodatkowo są składane, co ułatwia ich przechowywanie i transport.

Sprzęt audio w Amazon.pl – wybrane oferty

  1. Głośnik JBL Flip Essential 2 – 334 zł
  2. Słuchawki JBL Live 660NC – 499 zł
  3. Słuchawki Sony WH-1000XM5 – 1139 zł
  4. Wieża Philips TAM4205/12 – 369 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej