Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 31 maja 2017, 17:43

Bitwy rankingowe w World of Tanks

Przygotuj się na walkę w zupełnie nowym trybie gry.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność ogłosić nowy tryb gry dla graczy w World of Tanks. Stworzony dla zawodników szukających nowych wyzwań, tryb bitew rankingowych, stawia na czele indywidualne umiejętności i dzięki nowemu systemowi klasyfikacji decyduje, z kim będziesz się mierzyć. Bitwy rankingowe będą dostępne wraz z aktualizacją 9.19, która zaplanowana jest na 5 czerwca.

World of Tanks - Bitwy rankingowe w World of Tanks - wiadomość - 2017-05-31
World of Tanks

„Tryb został zbudowany o osobiste wyniki i był on jedną z najbardziej oczekiwanych przez społeczność nowości,” mówi Thaine Lyman, dyrektor produktowy World of Tanks. „Cieszymy się na wprowadzenie tego trybu i mamy nadzieję, że gracze wezmą udział w jego wczesnej wersji. Będziemy go dopracowywać bazując na opiniach graczy.”

Bitwy rankingowe będą dostępne dla każdego gracza po osiągnięciu pojazdu poziomu X. Oferują nową ścieżkę postępu wliczając w to system rankingowy, tabele wyników i liderów sezonu. Pierwszy sezon potrwa 28 dni i czołgiści będą dołączani do bitew bazując na ich indywidualnych wynikach, aby mogli mierzyć się z podobnymi sobie czołgistami. Najlepsi zawodnicy dostaną ekskluzywne odznaki oraz obligacje, zupełnie nowa walutę w grze. Za obligacje możecie kupić dyrektywy i ulepszone wyposażenie, które znacząco podnosi umiejętności załogi i parametry pojazdu. Im lepszy osiągniecie wynik w etapie i sezonie, tym więcej obligacji otrzymacie.