Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2020, 20:48

BioShock - kompozytor serii pojawi się na Digital Dragons 2020

Organizatorzy konferencji Digital Dragons 2020 ujawnili kolejnego twórcę, który pojawi się na sieciowej edycji wydarzenia. Jest nim Garry Schyman, czyli twórca muzyki do serii BioShock.

BioShock - kompozytor serii pojawi się na Digital Dragons 2020 - ilustracja #1
We wrześniu na krakowskiej konferencji zobaczymy tłum deweloperów.

Koronawirus mógł zniweczyć plany wielu organizatorów branżowych wydarzeń, ale nie wszyscy ugięli się całkowicie pod presją epidemii. Część zdecydowała się przenieść stacjonarne targi do sieci. W takiej formie wkrótce rozpocznie się gamescom 2020, a w kolejnym miesiącu ruszy tegoroczna edycja krakowskiej konferencji Digital Dragons. Jej gościem będzie m.in. Garry Schyman, kompozytor muzyki do serii BioShock oraz Guild Wars 2. Jego obecność potwierdzono w ogłoszeniu na oficjalnej stronie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Schyman nie będzie jedynym wartym uwagi twórcą na nadchodzącym wydarzeniu. Na konferencji pojawią się także Chris Bourassa (współtwórca Darkest Dungeon), Randy Varnell (dyrektor kreatywny serii Borderlands i Brothers in Arms), przedstawiciele studia Remedy i wielu innych deweloperów. Nie zabraknie też Polaków, reprezentowanych m.in. przez Piotra Bajraszewskiego z 11 bit studios oraz Marię Borys-Piątkowską i Sławomira Uliasza z zespołu Flying Wild Hog. Digital Dragons 2020 odbędzie się w dniach 15-18 września. Bilety można kupić poprzez oficjalną stronę konferencji.