Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 lutego 2013, 18:40

autor: sathorn

BioShock: Infinite, Europa Universalis IV i Star Trek - najciekawsze trailery 11.02 - 17.02

Miniony tydzień nie obfitował w spektakularne rendery, ani wiele mówiące fragmenty rozgrywki. Nie oznacza to jednak, że zabrakło interesujących materiałów. Zapraszam do przeglądu najciekawszych trailerów 11.02-17.02.

Niemalże wszystkie materiały z nadchodzącego BioShock: Infinite prezentują się zachwycająco. Jeżeli nie jesteśmy raczeni scenami z samej rozgrywki, to osoby odpowiedzialne za reklamowanie tego tytułu produkują takie oto, para-dokumentalne filmy, pobudzające wyobraźnię widza. Świetne.

Do naszej wyobraźni odwołują się także twórcy marki Europa Universalis. Osoby, któe grały w poprzednie tytuły z tej serii, wiedzą ile historii może kryć się za zwykłą mapą strategiczną. Zwiastun Europa Universalis IV ukazuje właśnie to. Mapę.

Star Trek miał swoje gorsze lata, ale ostatnimi czasy ta marka została znów doceniona. Do kin wejdzie za kilka miesięcy nowy film, a my dostaniemy kolejną grę. Star Trek bardzo przypomina tytuły z serii Mass Effect. I jest to komplement.

Coś dla fanów gier wyścigowych. Zwiastun GRID 2, czyli szybkie samochody, szybkie samochody i jeszcze więcej szybkich samochodów. To gra o samochodach, czego się spodziewaliście?

Na koniec trailer DARK, produkcji opowiadającej o... cierpiącym na amnezję wampirze. Czeka na nas kreskówkowy styl graficzy i dużo skradania. Może być ciekawie.