Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 stycznia 2021, 21:03

autor: Szarmancki

Big Adventure Event na Steam oferuje dziesiątki dem niewydanych gier

Nie przegapcie najnowszej wyprzedaży gier przygodowych na Steam. Wydarzenie The Big Adventure Event zawiera około 85 tytułów z gatunku i aż 30 wersji demo nadchodzących produkcji indie, a to tylko jedna z atrakcji.

Gratka dla fanów gier przygodowych. Na rozpoczętym wczoraj wydarzeniu na platformie Steam, zatytułowanym The Big Adventure Event, zaprezentowano blisko 85 tytułów od point & clicków, przez produkcje narracyjno-eksploracyjne, i wiele więcej. Wśród pokazów znalazło się aż 40 demówek, co ciekawe, aż 30 z nich dotyczy niewydanych dotąd dzieł. Cała atrakcja potrwa do 25 stycznia, a znajdziecie ją pod tym linkiem.

Big Adventure Event na Steam oferuje dziesiątki dem niewydanych gier - ilustracja #1

Na evencie zorganizowanym we współpracy z wydawcą Hitcents możecie obejrzeć pokazy na żywo, na których również jest możliwość zadania twórcom pytań odnośnie ich nadchodzących produkcji. Warto dodać, że kilka wersji demonstracyjnych gier jest ekskluzywnych dla wydarzenia, więc lepiej spieszcie się by przetestować je wszystkie! Nie zapominajmy o tym, że wiele tytułów indie biorących udział w Big Adventure Event zostało już wypuszczone, więc jeśli wyczekiwaliście dobrych ofert, to najprawdopodobniej znajdziecie coś dla siebie na wyprzedaży.

Powiedzmy to jeszcze raz, wydarzenie dla fanów gier przygodowych The Big Adventure Event trwa od 21 do 25 stycznia 2021 roku na platformie Steam.