Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2018, 16:16

autor: Ender

Bethesda szykuje się do dużych zapowiedzi w czerwcu

Firma Bethesda zapowiedziała właśnie plany związane z czerwcowymi targami E3. Podobnie jak w poprzednim roku, zorganizuje ona specjalną konferencję, na której przedstawi nowe gry oraz dodatki do istniejących już produkcji.

Czerwiec będzie jak co roku gorącym okresem dla graczy. To właśnie wtedy odbywa się jedna z największych imprez branży elektronicznej rozrywki, którą są targi E3. Kilka lat temu najwięksi wydawcy, idąc śladem gigantów takich jak Sony czy Microsoft, zaczęli organizować w tym czasie osobne konferencje, na których przedstawiają nowe zwiastuny, zapisy rozgrywki oraz zapowiedzi gier. Jednym z nich jest amerykańska Bethesda, która potwierdziła właśnie, że również w tym roku przygotuje specjalną prezentację. Odbędzie się ona w weekend 10 czerwca, a więc tuż przez oficjalnym startem E3. Wydarzenie będzie można oglądać również na żywo w serwisach streamingowych.

Czego możemy spodziewać się po Bethesdzie? W krótkim filmiku promującym konferencję, mającą odbywać się pod hasłem „Creating Something Special” (ang. Tworząc coś specjalnego), pojawiają się postacie reprezentujące największe serie wydawcy, takie jak The Elder Scrolls, Dishonored lub Wolfenstein. Wielce prawdopodobne, że podczas imprezy usłyszmy coś o dodatku do gry Prey, o którym słuchy zaczęły krążyć w tym tygodniu. Niewykluczone, że w czerwcu czekają na nas także jakieś większe zapowiedzi. Najmocniejszą z nich byłaby z pewnością długo wyczekiwana szósta część The Elder Scrolls lub kontynuacja Fallouta. Nie znaczy to jednak, że konferencja będzie skupiała się wyłącznie na znanych markach. Bethesda ma bowiem szansę zaskoczyć nas czymś zupełnie nowym. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku firma przedstawiła materiały pochodzące z gier The Evil Within 2, Quake Champions oraz Wolfenstein II: The New Colossus. Pokazano wówczas też wersje VR gier Doom oraz Fallout 4, jak również port Skyrima na Nintendo Switch.

W trakcie konferencji najprawdopodobniej dowiemy się czegoś nowego o dodatku do gry Prey - Bethesda szykuje sie do dużych zapowiedzi w czerwcu - wiadomość - 2018-03-03
W trakcie konferencji najprawdopodobniej dowiemy się czegoś nowego o dodatku do gry Prey
  1. Oficjalna strony firmy Bethesda
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej