Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2013, 09:32

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Beta Wasteland 2 zapewni 6-10 godzin rozgrywki

Brian Fargo ze studia inExile Entertainment wyjawił, że jednorazowe ukończenie bety Wasteland 2 zajmie jakieś 6-10 godzin, przy czym nie sposób w tym czasie poznać całej zawartości produkcji. Z czasem nowe elementy będą pojawiały się w ramach aktualizacji.

Wkrótce fani Wasteland 2 będą mogli samodzielnie wypróbować produkcję, którą pomogli sfinansować - Beta Wasteland 2 zapewni 6-10 godzin rozgrywki - wiadomość - 2013-11-28
Wkrótce fani Wasteland 2 będą mogli samodzielnie wypróbować produkcję, którą pomogli sfinansować
Beta Wasteland 2
  1. Start najpóźniej w połowie grudnia 2013 roku
  2. Dostęp dla osób wspierających projekt kwotą min. 55 dolarów
  3. Jednorazowe przejście zajmie 6-10 godzin
  4. Nowe elementy zawartości mają pojawiać się stopniowo

Na łamach serwisu Rock, Paper, Shotgun opublikowano wywiad z Brianem Fargo, szefem studia inXile Entertainment, na temat zawartości zbliżającej się wielkimi krokami zamkniętej bety Wasteland 2. Uczestnicy testów zwiedzą fragment obszaru Arizony, choć nie zdradzono, jakich dokładnie atrakcji mogą się tam spodziewać. Twórca gry szacuje, że jednorazowe ukończenie bety powinno zająć od 6 do 10 godzin.

Części ważnych wydarzeń nie będzie się dało poznać przy jednym podejściu, chociażby z uwagi na to, że niektóre mają się wzajemnie wykluczać. Łatwo też będzie ominąć pewne ciekawe miejsca, gdyż gra nie będzie nas prowadziła za rękę. Fargo zapewnił, że w ramach aktualizacji beta Wasteland 2 będzie stopniowo rozszerzana o nowe elementy, w tym umiejętności postaci, lokacje czy dodatkowe skutki naszych decyzji.

Zamknięta beta Wasteland 2 wystartuje w ciągu kilkunastu dni. Udział w niej wezmą osoby, które przekazały twórcom co najmniej 55 dolarów za pośrednictwem Kickstartera bądź oficjalnej strony gry. Premiera finalnej produkcji zależna jest w dużym stopniu od przebiegu testów. Brian Fargo odmówił wyznaczenia konkretnej lub choćby przybliżonej daty debiutu, twierdząc, że skoro przy Wasteland 2 dłubie już 20 lat, to na pewno i teraz nie zdecyduje się na zbytni pośpiech.

  1. Wasteland 2 na Kickstarterze
  2. Oficjalna strona gry Wasteland 2