Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2020, 16:32

Beowulf w AC Valhalla - pierwsze informacje o dodatkowej misji

Jak wskazują informacje zamieszczone w niemieckojęzycznym Ubisoft Store, posiadacze season passa do Assassin’s Creed Valhalla będą mieli okazję zapoznać się z historią herosa Beowulfa. Prawdopodobnie za sprawą dodatkowej, ekskluzywnej misji fabularnej.

Beowulf w AC Valhalla - pierwsze informacje o dodatkowej misji - ilustracja #1
Assassin's Creed: Valhalla zaprezentuje nam losy legendarnego herosa.

Dziś na Reddcie pojawił się wpis zawierający informację pochodzącą z niemieckiej strony Ubisoft Store poświęconej Assassin's Creed: Valhalla. Wynika z niej, że posiadacze przepustki sezonowej będą mieli okazję poznać lepiej historię Beowulfa. Chociaż pojawiły się przypuszczenia, że jest to zapowiedź pierwszego DLC do nadchodzącej produkcji, jest to mało prawdopodobne. Zdanie sugeruje, że chodzi o dodatkową, ekskluzywną misję fabularną. Fakt ten potwierdza również anglojęzyczna wersja sklepu. W jej przypadku brak jest jednak dodatkowych szczegółów.

Warto wspomnieć, że Beowulf to bohater poematu o tym samym tytule, który opisuje pradzieje Skandynawii. Pochodzący z terenów dzisiejszej Szwecji heros wsławił się pokonaniem pustoszącego Danię strasznego potwora Grendela i jego matki.

  1. Assassin's Creed: Valhalla – oficjalna strona
  2. AC: Valhalla wygląda jak gra, którą pokocham i znienawidzę [OPINIA]