Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release 11 bit studios S.A. Press Release 20 lutego 2019, 18:50

Beat Cop: Console Edition ukaże się na konsolach 5 marca

Beat Cop: Console Edition to w skrócie przygodówka z nieliniową fabułą, licznymi zakończeniami w pixel-artowej oprawie i rozgrywce typu point'n'click, najczystsza esencja seriali gliniarskich z lat 80., ostry humor i pączki. Dużo pączków.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

11 bit studios ma przyjemność ogłosić, ża przygodowa gra o gliniarzu z Brooklynu, autorstwa weteranów polskiego gamedevu, czyli ekipy Pixel Crow, wydawana przez 11 bit studios, ukaże się już 5 marca na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Historia o detektywie Jacku Kellym, zdegradowanym do roli krawężnika patrolującego rewir w Brooklynie, będzie dostępna za jedyne 14.99 USD (lub Euro, lub równowartość w PLN, lub w pączkach).

Jak wiadomo, stróże prawa nie mają lekko. To robota dla twardzieli. Takich jak Jack Kelly właśnie. Wrobiony w morderstwo, na czas wyjaśnienia sprawy został zdegradowany do roli patrolującego ulice Brooklyna krawężnika, gdzie musi radzić sobie z mafiosami, gangsterami, drobnymi rozrabiakami, pomagać lokalnej społeczności - w sumie odwalać robotę dobrego dzielnicowego, albo czasem zainkasować drobną, niewidoczną dla przełożonych premię / łapóweczkę (nieistotne skreślić).

Beat Cop: Console Edition to w skrócie przygodówka z nieliniową fabułą, licznymi zakończeniami w pixel-artowej oprawie i rozgrywce typu point'n'click, najczystsza esencja seriali gliniarskich z lat 80., ostry humor i pączki. Dużo pączków. Za stworzenie gry odpowiada ekipa Pixel Crow, założona przez jednego z ojców polskiego gamedevu Macieja Miąsika, za port na konsole odpowiada ekipa słodkich misiaków Crunching Koalas, a za proces wydawniczy 11 bit studios.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.