Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2017, 11:25

autor: luckie

Beat Cop – amerykański glina w polskim wydaniu zacznie porządki 30 marca

Polska przygodówka Beat Cop ma już oficjalną datę premiery. Gra ma się ukazać 30 marca. Liczymy na to, że tym razem nie dojdzie do żadnej obsuwy.

Nowy Jork lat 80., gliniarz wrobiony w morderstwo i masa humorystycznych nawiązań do starych amerykańskich seriali – oto co zaprezentuje sobą Beat Cop, nadchodząca przygodówka od polskiego niezależnego studia Pixel Crow. Wydawca tytułu, firma 11 bit studios (twórcy This War of Mine), zapowiedział, że gra ukaże się na Steamie 30 marca 2017 roku. Informacja taka pojawia się w nowym zwiastunie produkcji. Film stylizowany jest na starą reklamę telewizyjną, która prezentuje tryb rozgrywki przeznaczony dla… kotów. Jeśli macie odwagę, zobaczcie sami:

No dobra, to było trochę dziwne. Tak czy owak, Beat Cop zapowiada się całkiem ciekawie. Choć w podstawowym założeniu ma to być oldskulowa przygodówka point-and-click, to w grze znajdą się elementy time managera. Jako oficer policji najniższego szczebla, główny bohater będzie musiał patrolować ulice, ścigać drobne wykroczenia i wlepiać mandaty. W tym wszystkim jednak jego nadrzędnym celem będzie ustalenie, kto go wrobił, doprowadzając do tak bolesnej degradacji z szanowanego detektywa do szarego krawężnika, któremu wszyscy – łącznie z przełożonym, żoną i lokalną mafią – chcą dopiec.

  1. Oficjalna strona gry Beat Cop
  2. Graliśmy w Beat Cop - polska odpowiedź na Papers, Please jest rewelacyjna