Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 lutego 2017, 11:10

autor: Adrian Werner

Battle Breakers - turowe RPG od Epic Games zmierza na pecety i urządzenia mobilne

Zespół Epic Games poinformował, że pracuje nad taktycznym RPG Battle Breakers, które zmierza na pecety oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Studio Epic Games zapowiedziało swój kolejny projekt, którym okazało się taktyczne RPG Battle Breakers. Gra zmierza na pecety oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Produkcja wydaje się zaprojektowana głównie z myślą o smartfonach oraz tabletach i wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Gra ukaże się w tym roku. - Battle Breakers - turowe RPG od Epic Games zmierza na pecety i urządzenia mobilne - wiadomość - 2017-03-01
Gra ukaże się w tym roku.
BATTLE BREAKERS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Epic Games
  2. Wydawca: Epic Games
  3. Gatunek: taktyczne RPG
  4. Platforma: PC, iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play
  6. Data premiery: 2017 r.

Akcja gry osadzona zostanie w świecie łączącym elementy fantasy i science fiction. Gracze pokierują obrońcami krainy, która stanie się obiektem inwazji potworów z kosmosu. Wybrane realia umożliwią autorom zaoferowanie dużej różnorodności bohaterów i wśród możliwych do zwerbowania postaci znajdziemy m.in. dinozaury, roboty, wojowników ninja, magów i szermierzy.

Zabawa sprowadzi się głównie do toczenia turowych bitew na małych mapach pokrytych siatką heksów. Istotną rolę w walkach odgrywać będą ataki bazujące na żywiołach, poczynając od prostych zaklęć aż po sprowadzanie na wrogów tsunami, trzęsień ziemi czy wielkich pożarów.

Duża część całej zabawy obracać się będzie wokół kolekcjonowania bohaterów i ulepszania ich umiejętności. Herosów będzie kilkuset i każdy z nich otrzyma unikalne zdolności oraz własne drzewko rozwoju. Pojawi się także opcja rozbudowy zlokalizowanej w wieży bazy, co zapewni nam różne przydatne bonusy.

Podczas rozgrywki gracze będą eksplorowali mapę świata i czyścili kolejne regiony z potworów. Poza standardowymi przeciwnikami zmierzymy się także z potężnymi bossami. Pojawi się możliwość przyzywania na pomoc kolegów, choć na razie nie wiemy, czy będzie to miało formę kooperacyjnego multiplayera, czy też będzie tylko polegać na wypożyczaniu postaci.

  1. Oficjalna strona gry