Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2016, 13:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

11 bit studios na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 – pokaz gry Beat Cop i panel o historii studia

Targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016 coraz bliżej - będziemy tam całą ekipą i z własnym stoiskiem. Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, które sukcesywnie ogłaszamy.

11 bit studios na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 – pokaz gry Beat Cop i panel o historii studia - ilustracja #1

W dniach 13–16 października tego roku w Warszawie odbędą się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Na zwiedzających czekają setki stanowisk z kilkudziesięcioma najgorętszymi tytułami – w większość z nich będzie można zagrać przed premierą. Na T-Mobile WGW pod jednym dachem znajdą się gry m.in. Cenegi, Microsoftu, Sony Interactive Entertainment oraz Ubisoftu.

11 bit studios w strefie GRYOnline.pl

Po raz pierwszy wystąpimy także w roli wystawców. Na T-Mobile Warsaw Games Week w naszej strefie będziemy mieli przyjemność gościć między innymi 11 bit studios.

Przedpremierowy pokaz gry Beat Cop

11 bit studios na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 – pokaz gry Beat Cop i panel o historii studia - ilustracja #2

Beat Cop to świetnie zapowiadający się tytuł polskiego studia Pixel Crow, który powinien przypaść do gustu miłośnikom gier Papers, Please i Police Quest. Produkcja oferuje unikatowy klimat lat osiemdziesiątych i rozgrywkę stanowiącą połączenie klasycznej przygodówki z systemem zarządzania czasem. Naszymi gośćmi będą ludzie odpowiedzialni za jej powstanie:

Maciej Miąsik – jeden z pionierów polskiego gamedewu, autor Electro Body i Robbo, pracował nad uznanymi na całym świecie grami Reah, Schizm, Schizm II i Sentinel. Obecnie w studiu Pixel Crow (którego jest jednym z założycieli) tworzy grę Beat Cop – zobaczycie ją w akcji na naszej scenie;

Paweł Miechowski – związany z Metropolis Software od początków istnienia studia, obecnie jest starszym scenarzystą w 11 bit studios i ma w swoim dorobku m.in. serię Anomaly oraz This War of Mine;

Rufus Kubica – Community Manager w 11 bit studios, który obecnie zaangażowany jest w promocję gry Beat Cop.

Na pokaz gry Beat Cop zapraszamy do naszej strefy w piątek 14 października o godzinie 13:00.

Ta nasza wojna – od Metropolis po 11 bit studios

11 bit studios na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 – pokaz gry Beat Cop i panel o historii studia - ilustracja #3

Część młodszych graczy zapewne nie pamięta, że twórcy uznanego na całym świecie This War of Mine mają za sobą ciekawą, niekiedy trudną, lecz pełną anegdot historię. Jako Metropolis Software pracowali m.in. nad adaptacją Wiedźmina zanim firma CD Projekt postawiła pierwsze kroki w tworzeniu gier. Masą ciekawostek podzielą się z Wami wspomniany wcześniej Paweł Miechowski oraz Artur Ganszyniec, który jest obecnie lead game designerem w 11 bit studios, a swoje doświadczenie zdobywał w studiach CD Projekt Red, Techland i ATGames.

Na panel z 11 bit studios zapraszamy w sobotę o godzinie 15:00.

Spotkaj się z nami... lub dołącz do nas

Na naszym stoisku będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy, przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą: Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Kolejne atrakcje już wkrótce!

Jak już informowaliśmy, 13 października (czwartek) o godzinie 19:00 na naszym stoisku zobaczycie pecetową wersję szalonego Shadow Warriora 2; pokaz poprowadzi Tadeusz „zooltar” Zieliński.

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Interactive Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD Projekt RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3, na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.