Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 20:18

autor: Adrian Werner

Battlefield 5 na nowym zwiastunie. Gra otrzyma tryb battle royale

Pierwszą atrakcją konferencji Electronic Arts był Battlefield V. Pokazano nowy zwiastun i ogłoszono, że w jakiś czas po premierze gra otrzyma tryb battle royale. W sieci pojawiły się również pierwsze zapisy rozgrywki z rozgrywek multiplayer.

Plotki okazały się prawdziwe. Battlefield V dostanie tryb battle royale. - Battlefield 5 na nowym zwiastunie. Gra otrzyma tryb battle royale - wiadomość - 2018-06-09
Plotki okazały się prawdziwe. Battlefield V dostanie tryb battle royale.
BATTLEFIELD V W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: DICE
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 19 października 2018 r.

Na konferencji Electronic Arts poprzedzającej targi E3 pierwsza większa prezentacja poświęcona została grze Battlefield V, czyli najnowszej odsłonie popularnego cyklu strzelanek studia DICE. Pokazano kilka fragmentów rozgrywki i powtórzono obietnicę, że w grze zabraknie jakichkolwiek lootboksów.

Przede wszystkim jednak ogłoszono, że w planach jest tryb battle royale. Nie zadebiutuje on wraz z premierą gry – dodany zostanie w darmowej aktualizacji w jakiś czas po rynkowym debiucie Battlefield V. Twórcy chwalą się, że ich propozycja wyróżni się na tle konkurencji m.in. bogatym wyborem pojazdów i rozbudowanym systemem destrukcji.

Przypomnijmy, że Battlefield V zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 19 października, a osoby z Deluxe Edition rozpoczną zabawę trzy dni wcześniej.

Warto wspomnieć, że to pokazało Electronic Arts, to jedynie przedsmak atrakcji, jakie przygotowano dla fanów serii. Battlefield V pojawi się również m.in. na konferencji firmy Microsoft, która odbędzie się jutro.

Możemy również liczyć, że w ciągu kilku następnych dni obejrzymy wiele zapisów rozgrywki z trybu multiplayer. Na razie pierwszy taki filmik opublikował kanał Jackfrags.

Z kolei firma Nvidia wypuściła materiał, pokazujący jak gra wygląda się na karcie GeForce 1080 Ti. Krótko mówiąc – wizualnie prezentuje się wybornie.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Kobiety na frontach II wojny światowej – Battlefield V a historia
  3. Gdzie się podziała II wojna światowa? Analiza gry Battlefield V
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield V

Battlefield V