Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2021, 10:17

autor: Qskan

Wyciekł trailer Battlefielda 6; autentyczność screenów potwierdzona (Aktualizacja)

Do sieci trafił przedwcześnie trailer Battlefielda 6, którego autentyczność potwierdzają osoby związane z wcześniejszymi wyciekami. Pomimo niskiej jakości obrazu można zobaczyć na nim kilka ciekawych szczegółów.

Aktualizacja:

Jak dowiedział się serwis Eurogamer, trailer z wycieku nie jest oficjalną wersją, a jedynie materiałem przeznaczonym na wewnętrzny użytek deweloperów. Najprawdopodobniej faktyczny zwiastun nowego Battlefielda zostanie opublikowany przez EA w czerwcu. Sama gra ma ukazać się pod koniec tego roku przed Bożym Narodzeniem.

Oryginalny tekst:

W SKRÓCIE:
  1. Do sieci za sprawą wycieku trafił cały trailer Battlefielda 6. Jest on w bardzo niskiej jakości, jednak pokrywa się z opublikowanymi wcześniej domniemanym screenami.
  2. Według influencera Toma Hendersona ten zwiastun miał się pojawić na targach E3.

Ostatnio informowaliśmy o screenach, które prezentowały domniemany trailer Battlefielda 6. Z zawartości obrazków można było wyczytać niektóre interesujące fakty, jak na przykład obecność robota przypominającego tzw. Big Doga, czy start ogromnej rakiety na tropikalnej wyspie. Dziś możemy te obrazki złożyć w całość, bo do sieci trafił cały trailer. Jest on w niskiej jakości, a środek obrazu został ocenzurowany LOL-facem, ale w dalszym ciągu jest to wysoce interesujące półtorej minuty. Poniżej trailer wrzucony na serwis Reddit:

UWAGA! Poniższe wideo zawiera dużo efektów migania i rozbłysków. Osoby cierpiące na epilepsję prosimy o ostrożność.

Jakość nagrania jest taka, a nie inna najprawdopodobniej dlatego, że ktoś nagrywał ekran podczas konferencji na Zoomie, a cenzura ma przysłonić znak wodny.

W tym momencie mamy pewność, że screeny, które wyciekły wcześniej, pochodzą właśnie z tego video. Autentyczność zwiastuna potwierdził influencer Tom Henderson, związany z poprzednimi wyciekami dotyczącymi nowej odsłony serii Battlefield. Według jego słów to wideo miało posłużyć jako zwiastun na targach E3 i chociaż w materiałach promocyjnych najprawdopodobniej zostanie użyty inny trailer, to Henderson nie wątpi, że prezentowany powyżej materiał pochodzi w Battlefielda 6.

Tom Henderson twierdzi również, że akcja nowego Battlefielda będzie się rozgrywać w nieodległej przyszłości (10 - 15 lat naprzód), a gra będzie nosiła tytuł Battlefield bez numerka odsłony. Pamiętajmy jednak, że żadna z tych informacji nie jest pewna i są to jedynie spekulacje.

Electronic Arts potwierdziło niedawno, że gra ma ukazać się w czwartym kwartale 2021 roku, a ogłoszona zostanie już w przyszłym miesiącu. Fanom serii pozostaje uzbroić się w cierpliwość i znieść ten czas oczekiwania.