Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2013, 09:44

autor: Góral

Battlefield 4 - twórcy pracują nad poprawkami

Studio DICE, deweloper gry Battlefield 4, opublikowało listę znanych błędów, które postara się naprawić w najbliższym czasie. Jednocześnie poproszono o dalsze przesyłanie uwag i wskazówek dotyczących chociażby balansu rozgrywki.

Battlefield 4 boryka się z licznymi niedoróbkami. - Battlefield 4 - twórcy pracują nad poprawkami - wiadomość - 2013-11-04
Battlefield 4 boryka się z licznymi niedoróbkami.

Kilka dni temu na rynku zadebiutowała gra Battlefield 4. Jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier nie obeszła się bez problemów. Gracze borykają się z różnorakimi niedogodnościami, jednak studio DICE zdaje sobie z tego sprawę i cały czas pracuje nad naprawieniem swojej produkcji.

Deweloper opublikował listę znanych błędów, wśród których znajdują się takie „atrakcje” jak zniszczone zapisy gry w trybie single player, problemy z dźwiękiem, utrata postępów w multiplayerze, wyrzucanie z gry i inne. Część z nich została już naprawiona, a kolejne łatki są w drodze. Jednocześnie studio prosi o dalsze zgłaszanie zauważonych niedoróbek i nie tylko.

„Słyszymy Wasze opinie dotyczące balansu rozgrywki oraz usprawnień dla poszczególnych klas i broni. Aktywnie omawiamy je z projektantami gry” – napisano w poście na forum.

Naszą recenzję trybu dla jednego gracza przeczytacie w tym miejscu. Obecnie tekst nie jest jeszcze ukończony, gdyż Hed potrzebuje czasu na ogranie multiplayera, ale kampania go nie zachwyciła.

„Nie wiązałem wielkich nadziei z kampanią solową Battlefielda 4, chociaż liczyłem na co najmniej przyjemną przygodę spod znaku wybuchów atomowych i generałów opętanych żądzą władzy, którzy rzucają wyzwanie całemu światu. W tym sensie nie zawiodłem się na rozgrywce solowej. Trudno jednak uznać sprostanie tym niewygórowanym oczekiwaniom mianem sukcesu” – stwierdził nasz redaktor.

Battlefield 4 dostępny jest już na konsolach obecnej generacji (Xbox 360, PlayStation 3) oraz komputerach PC. 29 listopada w Europie ukaże się wersja dedykowana PlayStation 4. Natomiast 22 listopada tytuł trafi do użytkowników Xboksa One zamieszkujących kraje, w których nastąpi debiut next-gena firmy Microsoft.